Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Órákat miért vesznek emberek...

Órákat miért vesznek emberek ha már van AppleWatch?

Figyelt kérdés

Ami minden egyébre is jó?


Én amúgy nem hordok AppleWatch-ot, de érdekelne hogy ha te sem veszel AppleWatch-ot annak ellenére hogy minden más karóránál okosabb, akkor miért teszed?



2021. jan. 9. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Több oka van, pl ha jól tudom az apple watch annyira okos hogy csak iphone telefonnal lehet használni. Ezen kívül drága.


Aztán az apple watch gondolom jó kb 5 évig míg egy rendes óra egész életeden át óra marad.


kb ennyi

2021. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
A férfi egyetlen ékszere a karóra és kvázi mindent elmond a társadalmi pozíciójáról. Az ilyen "nem kell óra mert telefonon nézem az időt" meg "minek vennék órát ha ott az applewatch" prolik is a társadalmi helyzetüket fejezik ki ezzel.
2021. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Mert nem akarom, hogy mindenre jó legyen? Nem mellesleg szerintem full sablon az összes, egyáltalán nem szépek. Százszor inkább veszek egy kínai Starkinget, mint egy apple watcht. Számomra egy óra olyan dolog, amiben el lehet merülni, sok apróság van rajta, ami szépnek hat. Akár egy dombornyomott számlap, applikált indexekkel, akár egy kékített mutató, de ide tartozhat eg, szépen kidolgozott tok. Egy fröccsöntött műanyag fosban számomra semmi olyan nincs, amiben gyönyörködni lehetne. Ami funkciója van, azt meg megkapom a mobilomtól is. Én részben úgy tekintek egy órára, mint egy műalkotásra, ezért egy jópár mechanikus órám van.


Ez nyilván 100%-osan szubjektív, csak azért írtam így, mert a kérdés is passzív agresszív.

2021. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Mert undoritoan nez ki. Nem informatikusnak akarok kinezni, hanem ferfinak.
2021. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem kell okos karóra. Olyan kell, ami tetszik.
2021. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Mert nem tetszenek az apple watchok (meg egyéb más okosóra sem) és mert nem akarok folyton a telefonommal összeköttetésben lenni. Nekem ne zizegjen vagy villanyon fel a csuklóm, ha a gyerekemre figyelek, vagy a barátnőmmel beszélgetek, esetleg a férjemmel romantikázok.

Számomra egy analóg óra ékszer. Szép, az időt rajta is meg tudom nézni és nem kell hosszú időn keresztül kotorásznom a táskában a mobil után és nagyon sokat tud javítani az ember megjelenésén egy jól megválasztott darab.

2021. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem tetszik, nem néz ki jól.
2021. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan szeretik a klasszikus stílust.
2021. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

1.: Almásórát prolik vesznek, arcoskodni.


2.: Ez például MINDIG óra lesz.: [link]


3.: Kifejezi a társadalmi és anyagi helyzeted.

2021. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
#4 mi a baj az informatikusokkal? Sok infós ismerősöm hord óràt, rendes óràt ,nem apple watchot.
2021. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!