Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hova tetováltassak, hogy a...

Hova tetováltassak, hogy a szüleim ne lássák? :D

Figyelt kérdés

igazából egy ilyen helyre tudnék, de hátha van más megoldás is :D

18/L


2010. aug. 6. 16:14
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
hm...igen, ez megoldásnak tűnik :D
2010. aug. 6. 19:36
 12/28 anonim ***** válasza:
Vagy mondd azt, hogy matrica.
2010. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
hát, derék, és vegyél egyberészest, amikor az őseiddel mészxD
2010. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nyakon jobb, mint derékon...az olyan izé, nekem nem tetszik.
2010. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
ha sok hajad van és kicsi lenne akkor a fülcimpád mögé ott 100% hogy nem fogják látni
2010. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Örökké úgysem tudod majd rejtegetni. Hamarabb megbékélnek vele, hogyha rögtön tudnak róla, utána 1x-2x elmosogatsz, sütsz nekik sütit, ilyesmik, és nem lesz semmi gond :D
2010. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Egy kérdés tennék fel igaz tilos. =)

Ha nem gondoltad ki (gondolom), hogy milyen minta legyen.

Ha elmúltál 18 és nem engedik a szüleid/nem tetszik nekik.

Akkor minek tetoválás? Azért mert a többieknek van és neked is kell, hogy nagyra nőjjél a szemükben?


Ebből 2 kérdés lett. =)

2010. aug. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Egy kérdés tennék fel igaz tilos. =)

Ha nem gondoltad ki (gondolom), hogy milyen minta legyen.

Ha elmúltál 18 és nem engedik a szüleid/nem tetszik nekik.

Akkor minek tetoválás? Azért mert a többieknek van és neked is kell, hogy nagyra nőjjél a szemükben?


Ebből 2 kérdés lett. =)



válasz: vannak terveim a mintát illetően, úgyhogy ezt rosszul gondolod.

elmúltam 18 és a szüleim nem engedik/nem tetszik nekik, DE NEM NEKIK KELL TETSZENI.

és NEM, NEM azért kell, mert a többieknek van, nem követem a birkacsordát. nincs is ismerősöm, akinek van tatuja, de mindegy :D szomorú, hogy magadból indulsz ki. az is valószínű, hogy a mintát magamnak fogom megrajzolni, és nem egy már elkoptatott mintát fogok használni, tehát abszolút nem azért kell, mert hogy a másiknak van és dejó.

ennyit rólad.

2010. aug. 8. 15:21
 19/28 anonim ***** válasza:

Magamból indulok ki?

Úgy vettem ki az írásodból szépen megfoglamazva, lesz*rod a szüleid véleményét. Akkor meg minek kérdezed, hogy hova tetováltass??


DE!! ha már megkérdezted én írok azért. Hónalj, olyan helyre amit a bugyi vagy a melltartó eltakar.


Ha rám meg kb. rajtam kívül 1000 emberre hallgatsz akkor nem csináltatsz, mert kihathat a munkádra... Magyarországon nem nagyon szeretik a tetoválást.

Ha van egy biztos munkahelyed akkor ott megkérdezed és ha engedik akkor tetováltatsz.


Ez csak egy 'tipp' volt. =)

2010. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

nos. nem szarom le a szüleim véleményét, igazából csak meg akarom már csináltatni, amire kb 4-5 éve vágyom. az én tervem az, hogy az oldalamra tetováltatok egy kisebb mintát pont azért, hogy a munkahelyemen majd ne tudjanak belekötni, ugyanis valószínűleg olyan munkám loesz, ahol a ruha takarja a testemet.

ezekívül: nem hallgatok senki másra magamon kívül, egyszerűen próbálom kihasználni az oldal nyújtotta lehetőséegekt és kérdéseket teszek fel, amire lehet válaszolni, de egyáltalán nem kötelező. az emberek véleményére vagyok kíváncsi és nem a tanácsaikra, szidalmaikra stb.

salut

2010. aug. 8. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!