Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hova tetováltassak, hogy a...

Hova tetováltassak, hogy a szüleim ne lássák? :D

Figyelt kérdés

igazából egy ilyen helyre tudnék, de hátha van más megoldás is :D

18/L


2010. aug. 6. 16:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
segglyukad köré, hogy ki itt belép haggy fel minden reménnyel
2010. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40%
18 éves vagy, minek a szüleid engedélye? De azért én meggondolnám a dolgot, lehet, hogy 1-2 év múlva szánod bánod. Hülye divat, az biztos, majd ez is elmúlik, aztán neked ott marad a nyoma emlékül!
2010. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
nekem sem engedte anya,én is 18 éves vagyok.nekem a derekamon van egy pillangó,és imádom,nem bántam meg..pár hónap után észrevette,összevesztünk 2 hétre,de azóta megbékélt vele..tieid is megfognak:))
2010. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Lapocka, váll, ha nem gyakran jársz ujjatlanban, hanem inkább rövidujjuban. Comb, hát, fenék, mell csak bugyiban, melltartóban látszik.
2010. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
ha aseggedre tetováltatsz azt fogják hinni egy hétig hogy egy fickó alaposan seggebkúrt
2010. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

nem akarok a seggemre, se a segglyukam köré :D de köszi.

az a "baj", hogy szoktunk családosan strandra járni, úgyhogy tényleg kevés olyan hely van, ahol nem látszik...

szinte csak ujjatlanban vagy trikóban mászkálom, szóval az is necces. az meg, hogy megcsináltatom és utólag derül ki, szinte egyenlő a halállal, apu 100%, hogy kitépné a belső szerveimet :D de azért köszi a tanácsokat, majd még gondolkodom :D

2010. aug. 6. 16:58
 7/28 A kérdező kommentje:
ja és kétlem, hogy megbánnám, mert kb 4 éve tervbe van.
2010. aug. 6. 16:58
 8/28 anonim ***** válasza:

[link]

kb arra a helyre ahol a csajnak van, ha kicsi a tetkó akkor egy normális bugyi eltakarja, vagy francia

2010. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
a csajnak a derekán van egy p1csa rendszáma...szerintem azt semmilyen bugyi vagy nadrág nem takarja el. vagyis azok, amiket én hordok, nem takarják el.
2010. aug. 6. 18:27
 10/28 anonim ***** válasza:
Akkor, ha hosszú a hajd, és kicsi a minta, marad a tarkó, nyak környéke. Ha fel is fogod a hajad, vigyázol, h laza legyen, és akkor takarja.
2010. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!