Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kitől lehetne pontosan megkérd...

Kitől lehetne pontosan megkérdezni/megtudni hogy 3 gyerek után tb támogatott mellfelvarrás van e?

Figyelt kérdés
Nem az ilyesmire vagyok kíváncsi hogy hát szerintem nem meg ilyesmi hanem hogy milyen szerv tud erről pontos tájékoztatást adni? Eg.Bizt. Pénztárat hívjam fel?
2012. jún. 30. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Hát szerintem első körben hívd fel az OEP-et. De nem hinném hogy ezt támogatja a TB,mert csak esztétikai probléma!
2012. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most olvastam valahol, meglepődtem rajta, de azért utána járnék.
2012. jún. 30. 18:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Az esztétikai problémára is van támogatás!testvérem fülét műtötték támogatással,mert elállt neki...
2012. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szia! Szerintem érdemes lenne nekik írnod: [link] (Magyar Plasztikai Helyreállító és Esztétikai Sebés Társaság).

Náluk régebben volt jótékonysági program, melynek keretén belül ingyenesen elvégeztek olyan műtétet pl., amely:

„életvitelt nehezítő testi elváltozás, mely esztétikai jellegű műtétet igényel, de az OEP nem támogatja (pl. nagyméretű mell, három, vagy négy gyermek szülése utáni has-, emlőplasztika)”


Vagyis biztos tudják, hogy jelenleg mi a helyzet ezen a téren.

2012. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.
2012. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi!! Megírom ide is mit válaszoltak (ha válaszolnak).
2012. jún. 30. 21:27
 7/10 anonim válasza:

Oep!

3 gyermek utàn has és mellplasztika is igénybe vehető, én úgy tudom. A mellnél a kikötés, hogy 2 méret növelhető az implantàtummal, nem több.

2012. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Megtudtál valamit a témában?

2012. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 3 gyerekem van, és nem lehetett OEP támogatással igénybe venni plasztikai műtétet. Idén év elején érdeklődtem. Ha a BMI indexem változott volna jelentősen (nemcsak terhesség miatt, lehetett volna bármilyen fogyástól), akkor lett volna erre mód (pl. ha 60 kilóról híztam volna 100-ra és onnan visszafogytam volna eredeti méretre.)

Én csak 17 kilót híztam és vissza is fogytam, ez túl kevés az OEP-nek. Azért érdeklődd meg, hátha neked több szerencséd lesz...

2012. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem válaszolnak...
2012. júl. 9. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!