Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Él vki úgy hogy 3 kicsi...

Él vki úgy hogy 3 kicsi gyerek és 2 szoba van a lakásban?

Figyelt kérdés
Meg persze konyha fürdő stb.
2012. jún. 27. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Én olyanról tudok, hogy 4 gyerek és 3 félszoba.

Szerintem a 3 gyerek-2 szoba nem vészes, ha elég nagyok a szobák.

2012. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na de úgy hogy összesen 2 szoba van, tehát a szülőké az egyik, a gyerekeké a másik ? És nem egy neműek, 2 kisfiú 1 kislány.
2012. jún. 27. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Én 2 ilyen családot is ismerek, ott sem egyneműek a gyerekek. Meg olyan is van ahol 1 szobás lakásban élnek 2 gyerekkel(45m2),ill.amerikai konyhás nappali+1 háló 2 gyerekkel. Mindegyik nagyobb lakásba költözne ha tehetné...miért?
2012. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy néz ki hogy el kell költözzünk mert nem tudjuk/tudtuk fizetni a hitelt. Nem tudom hogyan lehet egy nagy családnak ilyen kicsi helyen élni aggódok és szorongok közben szomorú is vagyok a házunk miatt.
2012. jún. 27. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj nálunk 3 gyerek van,2 szoba.Bővítést terveztünk,de közbejött a válság és egyéb dolgok,ez tolódik még.Az egyik szoba a hálószobánk a másik a két kisebb gyereké(6 éves lány,2 éves fiú).A 16 éves kamasz lányom jelenleg kollégista,tehát hétközben nincs itthon.Amíg itthon volt,megoldottuk úgy hogy a nappali(ami hosszúkás)egyik végét leválasztottuk kuckónak egy szekrénnyel.Lett egy 2x2 négyzetméteres saját helye,nagyon boldog volt.Egy ágy egy íróasztal,egy szekrény.Most hogy csak hétvégén van itthon a szekrény helyett feltettem egy szép függönyt.Az ágyat kicseréltük egy kanapéra(amit kihúz alváskor).Hétköznap nappali,hétvégén behúzza a függönyt.Még soha nem tette szóvá,szerencsére.Remélem idővel tudunk majd bővíteni:)
2012. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!