Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ki fogott már szilikon és...

Ki fogott már szilikon és igaz cicit is? Érezhető a külöbség? Kiábrándító a tapintása? Fiúk, és lányok reakcióit is várom.20N

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 13:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:
Egyszer már tettem fel képeket, és 95%-ban pozitív választ kaptam, de ettől még nem lett nagyobb. Nem tudok megbékülni ezzel a dologgal.
2012. márc. 24. 13:55
 12/69 anonim ***** válasza:
70%
engem nem nagyon érdekel a mell, az a sokadik dolog amit megnézek 1 nőn :)
2012. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim válasza:
63%
Ha pozitívan ítélték meg, akkor hagyd. Sok a kockázat. Rosszul is elsülhet a dolog. Ha ennyire jó volt a visszajelzés, akkor könyveld el, hogy rendben van a dolog. Az arcod meg a feneked fontosabb sokkal. A nagy méret önmagában nem olyan nagy plusz.
2012. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
29%
nekem mondták már h ha igényes vok, akkor rakatok műcicit :S mert 1 idő után lógni fognak, és az fujj :SSS
2012. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is kicsi a mellem, sőt, nagyon kicsi. Szerencsére a formájával meg vagyok elégedve. A szilikonon érezni lehet, hogy az, mivel egy-egy kis gömb van beültetve, amit ki lehet tapintani. Másrészt cserélni is kell őket 15-30 évenként. Ha meg ki akarod vetetni, nagyon csúnya lesz utána a bőr. Aki azt mondja, hogy az igényes nő, ha kis mellű, csináltat nagyobbat, az valószínű még nem találkozott igényes nővel. Nézd már meg ezeket a műcicis "celebeket"! Ott van pl az a valóvilágos csaj, veronika, asszem. OKé, b.szható alakja lett, de nézd meg milyen pasiknak tetszik. Olyanoknak, akiknek igazából mindegy, hogy guminővel csinálják, vagy igazival, beszélgetni úgysem akarnak vele!

Aki meg azt mondta, hogy emiatt gáz vagy! Hát, igazán egészséges értékrendje lehet neki is, boldog jövő elé néz, ha ezek számára az elsődleges dolgok egy ember megítélésében.

2012. márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
85%
nekem volt már dolgom szilikonossal, annyira természetellenes, és nekem a tapintása is olyan fura volt, teljesen kizökkentett a ritmusból, ha érted mire gondolok, nem konyult le, de rossz élmény volt. Most van egy szerelmem, és amikor megismertem állandóan azzal nyúzott, hogy neki kicsi, és hogy szilikont akar bele. Mondjuk még mindig azt mondja, annak ellenére hogy mindig mondom neki, hogy nekem pont az ilyen tetszik, és megőrülök a cicijeiért. Szóval éljen az igazi kiscici.
2012. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
71%
Mármint azt mondja, hogy kicsi, a szilikonról szerencsére lemondott, legalábbis remélem.
2012. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
54%
akkor linkeld be a kérdést szerintem úgykönnyebb vélemény mondani.
2012. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 A kérdező kommentje:
2012. márc. 24. 15:38
 20/69 anonim ***** válasza:
szilikon olyanmint a beton
2012. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!