Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ki fogott már szilikon és...

Ki fogott már szilikon és igaz cicit is? Érezhető a külöbség? Kiábrándító a tapintása? Fiúk, és lányok reakcióit is várom.20N

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 13:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
53%

Nem fogtam, de nem is akarok fogni.


22/F

2012. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
74%
elég természetellenes, főleg a mozgása. remélem nem gondolkodol mellnagyobbító műtéten. inkább legyen kisebb, de természetes. én pl jobban szeretem a kis melleket, mint a nagyokat.
2012. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim válasza:
84%
Szinte semmi különbség. Bár kivitelezésben van különbség. Volt amikor egyértelmű volt, hogy az, de nem volt rossz a tapintása és volt olyan is, amikor utólag tudtam meg, hogy az volt, észre sem vettem.
2012. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
de nagyon zavar, h ekkorka. és nem is teljesen kerek, hanem inkább csúcsos. kislány korom óta komplexusom van miatta.
2012. márc. 24. 13:27
 5/69 anonim ***** válasza:
63%
Elmondok neked egy történetet. A sajátomat. Nekem szép mellem, hovatovább gyönyörű, olyan amilyennek a nagykönyvben meg van írva. Elég nagy is. Erre a páromat csak a fenekem érdekli :D :D Nem minden pasi bukik a mellekre első sorban, de egyről sem hallottam aki azt mondaná, h inkább a mű. És ki tudja te is összeakadhatsz még egy fenék mániás pasival, v egy olyannal, akinek pont a TE melltípusod a legszebb. Aztán majd ő úgyis meggyőz róla h gyönyörű vagy. Ezért kár kés alá feküdnöd.
2012. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim válasza:
19%
Szerintem tegyél fel valami képet és kérdezd ki a népet, hogy mi a véleményük. Nem kell a sajátodat, csak hasonlót. Nekem már az elmondásod alapján nincs innyemre a dolog. Lehet, hogy a nagy mell bombanőt csinál belőled. Ne vesd el a lehetőséget.
2012. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:
sosem tudja elhitetni velem senki, h ezek jók. no meg időnként mindig megkapom valakitől, hogy sz ar vagyok emiatt.(szerencsére nem azoktól, akikkel együtt voltam)
2012. márc. 24. 13:37
 8/69 anonim ***** válasza:
80%
????? ki a fene mondd ilyet neked?
2012. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim válasza:
63%
Mondjuk nekem a kis tenyérbe illő, csúcsos cicik a gyengéim pont.
2012. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
53%
Linkelhetnél képet, hogy milyen (nem feltétlen a tiédről, hanem mondjuk netről egy hasonlót), nem tudom elképzelni, hogy annyira csúnya lenne. A nőknek örök mániája a mellméret, pedig a pasiknak ez max egy bónusz, egyáltalán nem szempont. Jó, ha szép, de lesz*rom, ha nem.
2012. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!