Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy fiú plasztikáztatja magát? 28 éves fiú vagyok, nincs időm konditerembe járni, így jutott eszembe a mellplasztika.

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
na neeee!pont mellplasztika?ne haragudj, de most nagyon jót nevettem!:-DDDDDD
2011. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 •ß• ***** válasza:
83%
Én ezen inkább sírok...
2011. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
most mi a bajotok van? komolyan.. mi ez a nagy ferfi-no megkulonboztetes... azt olvasom h letezik-e ferfi alapozo.. nem vagytok jol.. mi az izem van benne amit ferfi nem hasznalhat?? mi a van ember..ha o igy erezne jol magat??mit rohogtok azon ha egy fiu diszkreten sminkel? legalabb kellemes cuki. szeretnivalo erzxelmes... es nem egy nagy budos allat? ne haragudjatok h ilyen vagyok..de ez mar kiborit!
2011. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Én nőknél sem tolerálom a plasztikát, nemhogy férfiaknál. Röhejes.


Kivéve persze, ha pl. baleset vagy hasonló miatt kell a műtét.


22L

2011. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát köszönöm, de főleg, h a 20:46-os hozzászóló támogatását.
2011. febr. 4. 09:13
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

ha jól gondolom, nem női melleket akar a kérdező, hanem azt a szilikont amitől olyan mintha izmos lenne.

Ha van rá pénzed akkor hajrá! :D a helyedben megtenném én is

2011. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 •ß• ***** válasza:
90%
Ha nem bírod a negatív véleményt akkor minek teszel fel itt kérdést?
2011. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem mindenkinek van otthon napi fél órája tornázni. Vegyél fitness kazettát, nem feltétlenül fontos konditeremben járni hozzá.

Végülis a Te dolgod, ha plasztikáztatsz. Az a lényeg, hogy Te jól érezd magad a bőrödben. Azt tedd, ami neked jó, csak utólag meg ne bánd...

2011. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy fiú létedre plasztikáztatod magad semmi gond. Én is fiú vagyok és én is fogom. De az arcomat, amit máshogy nem lehet változtatni.


Na de mellplasztika? Ez tiszta hülyeség. Főleg, hogy ha a melled nem néz ki jól, valószínűleg a tested többi része sem tökéletes.

Inkább időt szakíts edzésre. Annyi pénzből amennyibe egy ilyen műtét kerül egy személyi edző néhány hónap alatt olyan gyönyörűre formál amilyet 100 plasztikai műtéttel a testeden sem érsz el.

2011. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ß!

ez nem igaz!!

mindenhol ott olvasom a neved és teljesem egyetérteK!!

milyen zenét szeretsz? xD

2011. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!