Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztika hány éves...

Mellplasztika hány éves kortól lehet? 18 év alatt semmiképpen sem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 15:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ha sok penzed van ,akkor barmikor lehet. de 18 ev alatt nem hiszem,mert akkor meg novekedik. de amint elmultal 18 utana lehet, kb 1 millio ft.
2011. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Hát nekem már nemigen fog nőni...:S

16 múltam,a családban mindenkinek kicsi,szóval nem is várom,h hatalmasak legyenek.

De nekem szinte csak mellbimbóm van,elég kínos,olyan lapos vagyok,mint 1 deszka.

Komolyan,mintha egy elhízott kisfiú cicijei lennének,utálom :S:(

2011. márc. 11. 16:13
 3/24 anonim ***** válasza:
34%
Megmutatod? Akár privátban is, csak mert az én hugomnak is ugyan ez a baja, Ő még a szüleinkkel él, és folyton az én fülemet rágja, hogy fizessem ki neki. Ő is 16 éves, és azt állítja, hogy ennél már sosem lesz nagyobb, mert Anyának, és Anya lány testvéreinek is kicsi. Ha nem az sem baj, csak azért érdekel, mert Ő is mindig a "kövér kisfiú"-s szöveggel jön.
2011. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként 19L.
2011. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Hát az az igazság,hogy még magam előtt is szégyenlős vagyok...:S

De lehet,hogy küldök egyet.

2011. márc. 11. 16:45
 6/24 anonim ***** válasza:
Esetleg felírathatnál fogamzásgátlót,persze az mindenkire másképp hat, nem biztos, h megnőnek tőle a melleid.De sok jótékony hatása van amellett,hogy véd a terhesség ellen: szebb lesz a bőröd,és beáll a ciklusod (ha rendszertelen lenne).Mi lenne ha felkeresnél egy nőgyógyászt a problémáddal?Hátha tud hasznos tanácsot adni.
2011. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
meg ne add fel,meg nohet! ha meg nem ,akkor 2 ev mulva elmesz es plasztikaztatod.
2011. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nőgyógyászhoz nem szívesen mennék,fogamzásgátlót meg végképp nem íratnék fel,anyukám még azt hinné,hogy le akarok feküdni valakivel.Meg fogamzásgátlót nem is engedne,régebben mondta,hogy azt soha nem engedné,mert más hatásai is lehetnek,pl. elkezdek nagyon szőrösödni,meghízok,stb.

Nőni már biztosan nem fog,azt hiszem elkezdek gyűjtögetni a plasztikára...:S :(

2011. márc. 12. 09:53
 9/24 anonim ***** válasza:

15- 16 éves koromban én is "elől deszka hátul léc" voltam...

Utána kezdtek el nőni, most sincs hatalmas mellem, ha lesz pénzem megcsináltatom , miután szültem és szoptattam, emrt mindig komplexusokat okoz, pedig nagyon átlag lett 75B olykor C de csak mert elég széles hátam van így a melleim is szélesebben vannak (ezt nem tudom jobban leírni)(174 cm és 62 kg vagyok, tehát nem túlsúlyos)

Tehát várd ki az idődet, és ha elsz fiúd, aki elfogadja, mert el fogja:) akkor már nem fog zavarni, ami nem jelenti, hogy nem vágyhatsz "szebbre", ami neked a nagyobbat jelenti.

Amúgy ha pszichológusi papírt szerzel, hogy neked ez lelkileg gondot okoz, megcsinálják ingyen "csak" az implantátumot kell fizetni, az kb 200E

én így tudom

2011. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
24/L az utolsó:D
2011. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!