Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztika hány éves...

Mellplasztika hány éves kortól lehet? 18 év alatt semmiképpen sem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 15:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

velem is ugyanez van .( annyira rossz utálom magam érte :'(

nem tudok venni sehol egy rendes ruhát mert az összes nagyon nyomorékul áll rajtam. a 65 A s mlltartóba is belefér egy zokni... utálom magam :'(

2011. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

17:25-ös,nagyon köszönöm,lelket öntöttél belém!:)

Utolsó,hány éves vagy?

Egyébként nekem is nagyon rossz,sokat sírtam miatta,főleg amikor a suliban a srácok a nagymellű csajokról beszélnek,stb...:S

Hátha nő még nekünk...

2011. márc. 13. 12:33
 13/24 anonim ***** válasza:
még "csak" 15 vagyok, de nem fog nőni, senkinek nincs a családban semmi, mindenki tök lapos :( de azért még reménykedek titokban. pénzem valószínűleg sose lesz megcsináltatni... fiúk meg rajtam röhögnek :( egyszer kicsúszott a számot hogy nem szívom mellre ezt nyugi, nevetve, mire kb kórusba az összes: neked van olyan? :'( elrohantam a WCbe bőgni :(
2011. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Nem szabad meg ilyen koran ennyire elkeserdni ezen. Tudom, hogy zavaro lehet a dolog, es a fiuk (meg neha a lanyok is) nagyon kegyetlenek tudnak lenni, de meg boven van ideje megnoni. Altalaban a genek tobb generaciora visszamenoleg orokolhetok, tehat barkitol orokolhetsz nagy melleket. Ha par ev mulva sem valtoznak, es a te velemenyed sem, akkor meg mindig van idod gondolkozni a nagyobbitason. Csak azt gondold meg, hogy akkor mar nem igazan lesz a tied. Kehet rossz hasonlat de kicsit olyan, mintha egyetemi diplomat penzert vasarolnal magadnak. Szerintem ami a tied az igazan a tied.
2011. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

13:49....:(:(:S

Velem talán kínosabb történt.Szivacsos melltartót hordok,hogy azért úgy tűnjön,van valami.Egyszer pár fiú előtt kicsúszott valahogy a szivacs,hihetetlen ciki volt.:S...

Utolsó,tudom,hogy az igazán nem az enyém lenne,de jobban szeretném,az tuti...De hát nem tudom,azért még reménykedek,bár úgy sem fog semmi változni,12 éves korom óta semmit nem változtam,talán csak sötétebb lett a hajam és nőttem 2 mm-t...:S

2011. márc. 13. 16:53
 16/24 anonim válasza:
Azert azt jo volt olvasni, hogy meg remenykedsz. Hidd el nem szabad elore eldonteni dolgokat. Viszont sajnalom a kellemetlen esetedet. Ismerek mas lanyokat is akinek hasonlo gondjai voltak, vannak. Ha gondolod irjal nekem privatba es szivesen elmondom.
2011. márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm:)
2011. márc. 14. 16:50
 18/24 Mugen válasza:
100%

Szia!


Mikor megismertem a barátnőmet neki tényleg nem voltak mellei, csak nagyon picik(tudom ez most gonoszan hangzik, de engem annyira nem foglalkoztatott ez a téma) 1,5 éve együtt vagyunk, és az utóbbi időbe rendkívül nagyot nőttek a mellei. Nem igazán tudom, hogy pontosan milyen méretre váltott de tudom hogy 1 méretet nőttek a mellei. A barátnőmet mikor megismertem 18 éves volt. Amikor elkezdtek nőni a mellei már betöltötte a 19-et. Én azt mondom, hogy várjatok nyugodtan arra a fiúra aki nem a melleitekért szeret hanem azért akik vagytok. :)

F/22

2011. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszi,azért jó ezt fiútól hallani:)
2011. márc. 16. 15:34
 20/24 A kérdező kommentje:

Egyébként,akiknek 16 éves koruk után nőtt a mellük,azoknak a családtagjaiknak mekkora?

Utolsó,pl.,a barátnőd anyukájának mekkora?

Mert ha nagy,akkor mondjuk várható volt,hogy neki nő még.

Nálunk viszont anyukámnak meg mamámnak kicsi van,anya féltestvéreinek nagy.De mivel csak féltestvérek,tőlük nem valószínű,hogy öröklöm vagy ilyesmi,ugye?

2011. márc. 16. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!