Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztika hány éves...

Mellplasztika hány éves kortól lehet? 18 év alatt semmiképpen sem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 15:47
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Nem mindenkinek a "bögyös" csajok jönnek be. Szerintem sokkal szebb egy kisebb mellű, de természetes lány.

16/F

2011. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Persze, nem is akarok én hatalmasat,csak 1 kicsit nagyobbat, hogy valami azért legyen...:(
2011. márc. 22. 19:23
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

A 24 éves lány vagyok az első oldalról

nekem nagyobb van mint anyunak. A nagyanyámnak meg az unokatesóimnak nagy (nagyon nagyon nagy, ők ezért szerettek volna 15 éves korukban műtétet, mert a fiók soha nem a szemükbe néztek-a lányok se mindig- nem kaptak ruhát a scaj össz vissz 49 kg 166 cm aztán van neki D E márete, neki is nehéz. Nah de én nem arra az ágra ütöttem,hanem teljesen anyukám családjára, erre volt a nagy bánatom. De az én párom sem kedveli a nagy melleket, megbeszéltük h a gyerekek utén ha "gazdagok" leszünk:P ő motort kap, én ciciket:D

mert nekem az a rémálmom, hogy lógni fognak,mert fognak. akkor már lehet visszasírnám a 16 éves korom kis cicijeit:S


akkoriban velem is nagyon gonoszak voltak, fiók lányok egyaránt, rányomta bélyegét a mostani életemre is, baromi nagy erőfeszítésbe kerül lazának lennem társaságban, állítólag kívülről nem látszik, megtanultam elrejteni magamban ezeket a dolgokat, de igenis vannak komplexusaim, és már nem is vetíthetem a melleimre. ne hagyjátok, h veletek is így legyen, mert nehéz, utána nehezebb, tudom h nem hiszitek, pedig de. Ez csak most számít, mert a fiók hormonjai az egekben, és csak melleket meg punc*kat látnak. Ha valaki csak a melleid miatt kezel hátrányosan, az azt sem érdemli, hogy ránézz. Ennyierővel lehet erre ok a rövid, szőke, barna haj, vagy szempillahossz, vagy akármi.


mindenki olyannak lát, amilyennnek érzed magad, amit mutatsz. Ha magabiztos vagy, vagy annak látszol, mindenki másképp néz rád, és jó érzés. kell pár év mire megtanulja az ember, ezek saját tapasztalatok, amit néha (mindig) mondogatnom kell magamnak, ha elindulok valahova, de mindenkinek megvannak a saját bajai,vélt hibái.


bocs h hosszú lett, jobb lett volna priviben,de nekem ezek a dolgok mindig fontosak, mert tudom milyen nehéz

2011. márc. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,

Hát...nem is tudom,mit írjak.

Először is köszönöm:)

Tudom, hogy a túl nagy mell sem jó,mert majd lógni fog,hátfájást okoz,stb.,azzal is tisztában vagyok, hogy nem mindenki szereti a nagy melleket.

Tényleg elég lenne csak 1 picit nagyobb.

2011. márc. 28. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!