Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nézik homokosnak ha egy...

Miért nézik homokosnak ha egy fiú fekete cicanadrágban megy utcára?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 12:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
16%
Mert b..@zis b+
2019. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
88%
Backi, pont mihit akartam felhozni példának, hogy berakott ide korábban egy másik kérdéshez magáról fotót... ugyanezt. Szerintem ezzel a szettel nincsen semmi baj. Hú, de rossz ember vagyok.
2019. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
96%
Sok nőt sem érdekel ha olcsó ribinek nézik, akkor én aki hord leggingset mit érdekeljen ha melegnek néznek? Az más kérdés ha vki olyan gyökér, hogy beszól másnak. Aztán csodálkozik ha leanyázzák.
2019. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
80%

A fhaszomat sem érdekli ,hogy melyik paraszt idegen mit gondol rólam!


Úgy öltözök ahogy nekem terszik es nem mások elvárásainak.

Volt hogy úgy tartotta kedvem nejlon harisnyára vettem rövidnadrágot és úgy mentem bringázni.


F/43

2019. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
72%
Azt én sem értem hogy miért kell b...nak nézni egy fiút/férfit ha cicanadrág vesz fel??! És ezt csak itt Magyarországon művelik, máshol nem! Azt vegyen fel mindenki amit szeret a másik meg tartsa ezt tiszteletben!! És pont!!!!
2019. ápr. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, nem csak Magyarországon. Romániában és Szerbiában, talán Bulgáriában (ott csak a nyaralóövezetben jártam) is egészen biztos furcsán néznek rád, ha nem farmer-póló összeállításban vagy. :D
2019. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

26.

Ezek mind elmaradott országok!

A fülbevalós hosszú hajú férfiakra és anno a nadrágot viselő nőkre is furán néztek, de min van a hangsúly? A szoktatáson!

Ha megszokják mint az iménti példámat akkor már elfogadott lesz csak tenni kell érte.

2019. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként amit leírtál azt mondhatjuk egyenruhának is mivel egymás fénymásolatai az összes férfi! Tisztelet a kivételnek.

Fantáziamentes és rendkívűl unalmas az öltözködésük, nem úgy mint a nőknek.

2019. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
96%
És mi van, ha valakinek nem jelent annyit az öltözködés és nem abban éli ki a kreativitását? Senki nem lesz attól kevesebb, mert nem akar kitűnni a tömegből az öltözékével. Ezt ugyanúgy el kellene tudni fogadni, mint a szokatlanabb ruházatot.
2019. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
41%

29.

Azokból már nagyon sok van! ( akik nem akarnak kitünni )


És pont ők azok akik a kívüállókat nem tolerálják.

2019. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!