Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nézik homokosnak ha egy...

Miért nézik homokosnak ha egy fiú fekete cicanadrágban megy utcára?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 12:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
37%
#10 ki a fene vagy te, hogy bárkinek megmond mit szabad felvenni? Látszik milyen önelégűlt hülye vagy, aki dirigálni akár másnak.
2019. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
63%

11.-nek.


Ezt a divat és a jó ízlés mondja, nem csak én.

De ha a te proli világodban más az öltözködési kultúra, arra magasról teszek.


Kezdem érteni, hogy miért van itt a sok: "Milyen ruhában szoktak temetésre menni?" megy "Mit vegyek fel állás interjúra?" kérdések.

2019. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
83%
...itthon nagyon sokan vannak lemaradva gondolkodásban, de ez nagyjából az egész ex keleti blokkra jellemző.
2019. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
94%

Mások számára kényelmetlenül sok dolgot láttat egy férfin lévő leggings.

Viszont rövidnadrággal stb tényleg nem értem mi vele a probléma.

Rendszeresen viselem rövidnadrág alatt.

Így:

[link]

2019. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
16%

14.-nek.


De ez nem utcai, hétköznapi viselet, pláne férfi(?) számára.

Egyedül biciklis futárokon elfogadható.


Van nő akinek ez bejön, és nem vak?

2019. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
63%

Hát én biztos nem vennék rá r.nadrágot. Fel lehet venni úgy is, hogy ne adja ki a formát elől.

Ezek szerint csak a Ffiaknak kell foglalkozni mit szólnak hozzá a nők, nőknek nem kell foglalkozni mit szólnak hozzá a ffiaknak.

2019. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
60%

De igen, a nőknek is foglalkozni kéne vele, éppen ezért nem vesszük fel nadrágként, ahogy a 10-es is írta. Minimum egy hosszított felső legyen fölötte.

Dehát a sok liba a "bomba alakjával" azt hiszi, hogy nagyon szexin néz ki benne, mert az interneten is ezt látta. Pedig a legtöbbnek csak a narancsbőre és/vagy a bugyija világít belőle.

2019. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%
50%! Proli a jó édes anyukád! Remélem akkora valaki vagy, hogy tátva marad az emberek szája tőled.
2019. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
34%

„De ez nem utcai, hétköznapi viselet, pláne férfi(?) számára.

Egyedül biciklis futárokon elfogadható.

Van nő akinek ez bejön, és nem vak?”


De, az. Abszolút nem érdekel, hogy egy számomra ismeretlen járókelő nem tartja annak. De még ha lenne arról valamiféle konszenzus, vagy sugallat a hozzáértők részéről, hogy ez nem utcai viselet, akkor sem érdekelne. Mert nekem ez tetszik. Így érzem jól magam. A komfortérzetem így teljes.

És hogy mit szólnak a nők? Nem érdekel különösképpen. Tudniillik egy férfi nem az ellenző nemnek való kényszeres megfelelés tengelyére húzza fel a stílusát.


Egyébként ahol szörnyülködhetsz még hasonlóképpen viselt leggingseken... Méltán népszerű japán online shopok, divatmagazinok:


[link]


Zara lookbook-ok:


[link]


És divattervezők esetében is:


[link]

2019. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
71%

#19 el vagy maradva! Írd be a keresőbe hogy meggings és rájössz.

Vagy olvasd el itt, mit írnak a leggings nadrágról.

[link]

2019. ápr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!