Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány naponként cseréled a...

Hány naponként cseréled a ruhadarabjaidat magadon és veszel tisztát? Légyszi minél többen írjatok.

Figyelt kérdés

Pl:nadrág,pulóver,gondolom a fehérnemű az egyértelmű.

Komolyan kérdezem,szóval nem kell a hülyeség.

Én pulcsit,nadrágot 2-3 naponta szoktam,ha nem lesz koszos.

Fehérneműt,pólót mindennap.Viszont a munkahelyemen azt látom,hogy mindennap teljesen más göncbe jönnek /munkaruházat is van,tehát azt jelenti,hogy napi 2-3 órát hordanak egy ruhát aztán gondolom mossák/

Vagy csak félreteszik,és egy hét múlva megint felveszik?


2010. jún. 25. 21:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

kb. 2 nadragot hasznalok egy heten, cserelgetem, de nem mosom. Van amikor tobb mint egy hetig is, ha pl. nem piszkos es nem fer a mosasba.

Polo: siman felveszem 2nap egymas utan, altalaban ugyis csak felnapokat van rajtam, es ha nem izzadok bele es nem piszkolom akkor hordom.


Altalaban addig hordok mindent amig friss, oblito illata van.(kiv. ugye a fehernemu, azt naponta cserelem: reggel-este)

2010. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

bugyi, zokni - minden nap

melltartó - én is csak kb 3 naponta cserélem, persze nyáron naponta, ha beleizzadok

póló - nyáron minden nap cserélem, ha beleizzadok, akkor amint hazaérek rögtön csere. télen pedig 2-3 alkalommal is felveszem, néha egymás utáni napokon is, mert mások nem látják mi van a pulcsi alatt, így ha nem koszos, miért ne..

nadrág (általában farmer) - kb 4-szer van rajtam, de nem egész héten egy nadrágot húzok csak fel.. de ha 2 napig egy farmerben mész az szerintem nem gáz

pulcsi - hát kb 4-5 alkalom ez is

szoknya - azt csak nyáron szoktam húzni, ezért egy nap és mosás

cipő - jó annak aki megteheti hogy naponta, vagy 2 naponta váltogassa, én ritkán váltogatom, mert nincs 100 pár cipőm.... mindig úgy húzok, hogy menjen a ruhához... általában sportcipő, de nem mindenhova abban megyek, természeten alkalmi ruhához alkalmi cipő, csinosabb összeállításhoz a csinos topánkámat húzom, stb

2010. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

Érdekes amiket írtok /nekem/

Én pulcsit,nadrágot /farmer/ 2-3 naponta szoktam,ha nem lesz koszos.

Fehérneműt,pólót persze mindennap.És utána szennyes.

Persze a gyerek ruháit mindennap kidobom,de ott nincs is más választásom amilyenek a gyerekek.... :)

Úgy látszik én vagyok az egyetlen aki így csinálja,más vagy aznap kidobja a szennyesbe vagy félreteszi és később újból felveszi.

A második variáció egy kicsit furcsa számomra,mert amíg ott áll addig is koszolódik nem? Én már nem tudnám felvenni.

De mindenesetre megmagyarázza,hogy-hogy csinálják azok akik mindennap másba vannak.

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat,persze jöhetnek még.

2010. jún. 26. 11:44
 24/32 anonim ***** válasza:
58%
Ott áll és koszolódik? Hát most ha levetem a nadrágot és ráteszem egy fogasra ugyan annyira koszolódik mint mikor kimosom és a ráteszem a fogasra.
2010. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Bugyi, zokni: minden tisztálkodás után, illetve reggel csere , szóval napi 2 minimum


A többit ha beleizzadok, koszos lesz, akkor azonnal megy mosásba, ha nem, akkor:


Póló: 1 nap (de ha csak rövid ideig van rajtam, akkor előfordul, hogy megy vissza a szekrénybe)

Farmer: 3 alakalom (általában enm egymás után, de az is előfordul)

Pulcsi: 4 alkalom

Cipő: nem szoktam figyelni, az időjáráshoz, ruhámhoz öltözöm, és nincs túl sok cipőm.

Sálak, kendők, kesztyűk: 2 hét

Szoknyák: 3 nap (mint a farmerok)

Egyberuhák: 1 nap (mint a póló)

2010. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

háát...:D

póló:naponta más.ez egyértelmű:)

top[trikó,ha hidegvan]:naponta

farmer,gatya:néha 1 hétig hordom,néha meg naponta váltom,de nem mosom ki.:)

pulcsi:2-3 nap,ha hideg van és nem izzadok és nem lesz koszos akkor néha 1hétig is bár ez nagyon ritkán fordul elő.

szerintem félreteszik.főleg ha csak 1-2 órát van rajtuk.én is nagy öltözködős vagyok,mert képes vagyok naponta 10szer átöltözni,de egyik ruhámat sem mosom ki ha nem volt rajtam huzamosabb ideig utcán.:)

2010. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

ezeeket a mindennap más gatya meg 1hónapig más póló csak azért tom megtenni,mert az idők során összegyűlt vagy 40 pólóm és 15 gatyám.:"D[és nem kínai,hanem h&m,zara,nike,converse].legtöbbször ruhát kapok karácsonyra meg születésnapra,szóval így nem kell annyit mosni,ohgy legyen mit felvennem jövőhéten.:D

2010. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Farmer: Naponta váltom de nem mosom ki... van rajtam fehérnemű, szóval minek? Akkor mosom ki ha lesz valami folt rajta stb...


Póló: Ezt is naponta cserélem általában, de nem mosom ki csak nyáron minden felvétel után. Télen semmi baja sem lesz.


Pulóver: Ez lehet, hogy több napig ugyanaz. Ezt sem mosom ki felvétel után :D


Szóval akik minden nap másba járnak tuti nem mossák minden használat után. A mai "minőségi" cuccok 4-5 mosás után tönkremennek, nekem meg így évek óta megvan némelyik. És amúgy nagyon tiszta vagyok, figyelek magamra, szóval még senki se szólt meg, hogy naponta nem mosom a ruháimat.

2010. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én bugyit és zoknik mindennap újat veszek, melltartót 4-5 hordás után mosom, fölsőt 2-szer is felveszek, de nem egymás után, néha háromszor is (megszaglászom, és ha még jó illata van, akkor). Nadrágot van hogy ugyanazt hordom 3-4 napig. Régebben minden nap újít húztam pólóból, de ha nem izzadok bele, nem lesz piszkos, akkor már nem, nincs kedvem annyit mosni, a mosástól kibolyhosodnak és sokkal viseltesebbnek tűnnek pl a kardigánok, amit úgyis egy pulóverre veszek rá, tehát biztos, hogy nem izzadok bele. Szerintem ne foglalkozz vele, hogy ki mibe jár, én nem néznék le valakit azért, mert több nap egymás után ugyanabba megy. De ha rossz szaga van, az már más.
2010. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

minden nap mindenből tisztát veszek fel, de nem mindig veszek fel másnap másik nadrágot, mert mindig van egy kifejezett kedvenc és akkor a többit nem szeretem annyira és csúnyának látom és ha nem abban a ruhában vagyok ami a legújabb akkor rossz a közérzetem.a melltartót valamikor naponta cserélem, de azzal is úgy vagyok ahogy a nadrágokkal,hogy ha van egy új melltartóm akkor képes vagyok 1hétig is azt hordani.

ammeg azt tartom hogy egy lány mindig legyen tiszta,ápolt, adjon magára.

18/L

2010. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!