Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam nagyon gyorsan zsíroso...

A hajam nagyon gyorsan zsírosodik, sok mindent próbáltam már rá,17évesen két naponként mosom. Van bevállt megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval,kb 13éves korom óta két naponként kell mosnom a hajamat,és nem azért,mert berögződés,hanem mert másfél nap után a frufrum és fent az elválasztásomnál kezdődő hajrészek elkezdenek durván zsírosodni.

Használtam már 3hónapon keresztül T-Gel sampontól kezdve Loreal tisztítósamponokon át vmi kék szinű sampont,csalánsampont,egész olcsó samponokat is,sőt,vártam 1hetet is néha a hajmosással,ezen kívül külön féle pakolásokat is tettem már rá(dm-esen át a diófa levélig..)

Valami bevállt praktika esetleg?

Köszi,bocsi,hogy hosszú lett,de már muszáj volt rákérdeznem..:$


2009. szept. 27. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Oriflame-nek van hajkiegyensúlyozó samponja, ami megakadályozza a túlzott zsírosodást, de nem egyik napról a másikra. Ezen kívűl ha nagyon zsíros a hajad akkor ne használj balzsamot, meg pakolást se. Próbáld valahogy hozzászoktatni a hajad h ritkábban mosod. Pl ha hétvégén nem mész sehova akkor ne mosd meg, vagy hallottam már olyanról h hintőporozza a haját.
2009. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem dettó ugyanez. Most 32 éves vagyok, és még mindig kétnaponta mosnom kell. Megoldást nem találtam, pedig hidd el, én is végigpróbáltam már mindent, a kénes szappantól kezdve a legkülönfélébb samponokig és balzsamokig.


Előző válaszolóhoz csatlakozom: balzsamot ne használj. Ezenkívül az se jó, ha kiszárítod a hajadat a sok mosással, erős tisztítószerekkel.

2009. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Okés,köszi szépen Nektek.

Balzsamot már nem is tudom milyen régóta nem használok, hál istennek nem csomósodik a hajam, így nincs is rá nagy szükségem.

A pakolásokkal is már felhagytam, a hintőporral meg annyi a bajom, hogy meglátszik a barna színű hajamon. :/

Köszi még egyszer a segítséget!

2009. szept. 27. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
ne 2 naponta mosd... azzal csak rosszabb lesz. és kialakul az ördögi kör, h muszály... francokat. sok sampontól lesz zsíros
2010. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
teafa sampont próbáld meg és csak 4naponta mosd a hajad.
2010. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!