Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány naponként cseréled a...

Hány naponként cseréled a ruhadarabjaidat magadon és veszel tisztát? Légyszi minél többen írjatok.

Figyelt kérdés

Pl:nadrág,pulóver,gondolom a fehérnemű az egyértelmű.

Komolyan kérdezem,szóval nem kell a hülyeség.

Én pulcsit,nadrágot 2-3 naponta szoktam,ha nem lesz koszos.

Fehérneműt,pólót mindennap.Viszont a munkahelyemen azt látom,hogy mindennap teljesen más göncbe jönnek /munkaruházat is van,tehát azt jelenti,hogy napi 2-3 órát hordanak egy ruhát aztán gondolom mossák/

Vagy csak félreteszik,és egy hét múlva megint felveszik?


2010. jún. 25. 21:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

felsőket naponta cserélek, télen az olyan kötött pulcsikat, amelyek alá pólót szoktam venni, felveszek 2x is, nadrágokat általában 2-3x, de sosem egymás utáni napon.

20L

2010. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
A második voltam. Igen felveszem hazamegyek kimosom és egy pár nap múlva ismét felveszem. Most ne, h azt gondold, h azért mert valami gazdag h*lye p*csa vagyok. Csupán csak azért mert én így érzem jól magam.
2010. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Második és 22:02

Nem gondoltam,hogy gazdag p*csa vagy.

Nem is akarlak megbántani,meg tényleg örülök,hogy válaszoltál.

Csak belegondoltam egy 5 tagú család életébe ha mindenki mindenből tisztát vesz...... /ugye a gyerekek még az oviba is más ruhába vannak/

2010. jún. 25. 22:08
 14/32 anonim ***** válasza:

Farmert akár egy hétig is, ha nem koszos. (főleg télen és akkor nem is izzadok bele)

Nadrágot 4-5 naponta.

Pólót mindennap.

Zoknit, gatyát mindennap.:D

Pulóvert 1 héten max 3-szor veszem fel, de 2 hetente van kimosva.

2010. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Minden nap!!!!!!
2010. jún. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
42%

Előző vok!

Megtehetem, mert rengeteg ruhám van...van vagy 15 farmerom, kb 80 pólóm, meg vagy 30 ruhám....pulcsiból is kb ennyi

2010. jún. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
56%

Nadrágot 2-3 alkalommal veszem fel (nem egymást követő nap- van vagy 30 farmerem/ nacim így ez nem gond)

Persze ha piszkos lesz akkor rögtön mosom.


Felsőket naponta cserélem, akár piszkos akár nem. Ha egy nap 2szer megyek el otthonról akkor 2 szer másban. De mivel van felsőm is kb. 100 db így ez is rendben van.


Pulcsit is minden nap másikat veszek, mivel vékony pulcsikat hordok, amik alá ált. nem kell semmit venni. Tehát olyanok akár egy póló.


Szerintem egy nő cserélje gyakran a ruháit és ne csak azért mert koszos...


Ja, cipőt is váltogatom, 1 héten 1- szer veszem fel kb. ugyanezt. Így van idejük kiszellőzni. És én is változatosabban öltözöm.


A kislányomról (2,5 éves) is minden este mindent a szennyesbe dobok. Max. kardigánt nem, ha nem piszkos, de póló, nadrág/szoknya... megy a mosásba akár koszos akár nem.


25L

2010. jún. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Bugyit,zoknit mindennap. Melltartót 2-3 naponta, szóval ha már nincs 'friss' illata. Nadrágot akár egy hétig is elhordom, ha nem koszos, de mondjuk több nacit szoktam variálni egy héten, de addig a másik sincs kimosva. Felsőt naponta váltok, kardigánt/pulcsit is úgy, mint a nadrágot.
2010. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Bugyi, zokni: minden zuhanyozás után tisztát veszek (azaz naponta 1X vagy 2X).

Melltartó: mivel otthon gyakran nincs rajtam, két vagy három egymást követő nap is felveszem ugyanazt, aztán mosás.

Felső (póló vagy vékony pulcsi): általában fél napig van rajtam (suliban stb.), ha hazaérek, levetem, és megy a szennyesbe.

Nadrág (ami nálam farmer): kb. 4X-5X is van rajtam, mielőtt kimosnám, de mindig csak fél napokat, és legtöbbször nem egymást követő napokon.

Kardigánféle: szintén 4-5 alkalom. Nem is értem, ezeket miért kellene naponta mosni.

Kabát: tavasszal és ősszel van mosva.

Otthoni ruha: melegítőnadrág kb. heti 2X csere, otthoni póló két egymást követő délután van rajtam, aztán szennyes.

2010. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként: 20L.
2010. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!