Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány naponként cseréled a...

Hány naponként cseréled a ruhadarabjaidat magadon és veszel tisztát? Légyszi minél többen írjatok.

Figyelt kérdés

Pl:nadrág,pulóver,gondolom a fehérnemű az egyértelmű.

Komolyan kérdezem,szóval nem kell a hülyeség.

Én pulcsit,nadrágot 2-3 naponta szoktam,ha nem lesz koszos.

Fehérneműt,pólót mindennap.Viszont a munkahelyemen azt látom,hogy mindennap teljesen más göncbe jönnek /munkaruházat is van,tehát azt jelenti,hogy napi 2-3 órát hordanak egy ruhát aztán gondolom mossák/

Vagy csak félreteszik,és egy hét múlva megint felveszik?


2010. jún. 25. 21:37
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
én 1 hétig használok 1 farmert, 1 pólót ha nem izzadok bele akkor, pl télen 1 héten kétszer is felveszem, természetesen nem egymást követő nap !
2010. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Hát ez elég hülye kérdés. Na ná ha dolgozni megyek, minden nap más ruhában ez alap :) még akkor is ha van munkaruha:D
2010. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Köszi első! A másodiktól szeretném kérdezni,hogy felveszed aztán mosod,vagy egy pár nap múlva megint felveszed? /lehet hülye kérdés,de látod eltérnek a vélemények/
2010. jún. 25. 21:45
 4/32 anonim ***** válasza:

Mindennap tiszta fehérnemű póló.

Farmer az 2-3 nap ha nem lesz koszos, pulóver 1-2 nap.

Ha melegítő gatya akkor naponta, és szoknya is naponta..

17/L

2010. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
Minden nap új felsőt és nadrágot veszek fel úgy mint bugyiból és zokniból is, egyrészt mert nőből vagyok másrészt mert én csak így tudom magam jól érezni a bőrömben de ennek az az ára, hogy olcsó kínai diszkontos ruháim vannak, de csak ezekből tudtam 7 nadrágot és 7 felsőt venni a hét minden napjára mert ezeket tudtam megfizetni.
2010. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

minden nap mást veszek fel, van vagy 6 farmerem, 4 rövidnadrág/short, nagyon sok felsőm és 3 ruhám.

ha nem lesz koszos, és nem izzadok bele, 2x is felveszem, de többször nem, legalább is, míg a mosógép ki nem mossa. :D

L/17

2010. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Én változatosan mindig másképp öltözöm nem tudnám egymás követő nap felvenni ugyan azt. De nem dobom a szennyesbe. Ami már volt rajtam de nem koszos az a szoba inasra kerül. Ha olyan ruha pl blézer amit tisztitóban mosatok akkor az válfán a szekrénybe.
2010. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
54%

Mindennap új póló ( nyáron kettő is, pedig nem vagyok izzadós fajta), új pulóver, új nadrág.(Nagyon néha használok egy nadrágot két napig)

15/f

2010. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Régen sem vettünk fel egy felsőruhát két nap egymás után. Hazaérve vállfára akasztottuk kiszellőzni,csak utána tettük a szekrénybe. Akkor mostuk ki ha beleizzadtunk vagy piszkos lett,vagy ha már több alkalommal viseltük. Otthon pedig soha nem voltunk olyan ruhában,amiben dolgozni jártunk. Ugyanígy ugyanazt a cipőt sem vettük fel két nap egymásután a cipőknek is kell a szellőzés,így tovább is tart,és a láb sem izzad olyan hamar bele.
2010. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
farmert egy héten 2x is felveszek, minden más naponta új
2010. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!