Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Nagyon zsíros a...

Mit tegyek? Nagyon zsíros a hajam.2 naponként meg kell mosnom, de a második nap már zsíros kenyeret is lehetne vele kenni.

Figyelt kérdés
Minden nap meg nem moshatom meg, csak még jobban tönkre menne. Viszont a vége meg száraz, töredezik. Ezért is nem lenne jó minden nap mosni. Nem tudtok vmi. gyógynövényt, sampont, vagy nem tudom mit ami bevált?
2009. jan. 15. 14:13
 1/5 anonim válasza:
100%

Sztem erre az egyetlen megoldás, hogy hagyod minél többet zsirosan. Én is igy voltam, minden nap hajat kaellett mossak. Aztán mindig húztam egy napot, összekötöttem, igy kevésbé látszik h zsiros.


Próbáld meg minél kevesebbszer mosni, igy későbbre zsirosodik. És kerüld a mindenféle hajhabok és lakkok sűrű használatát:)

2009. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tövét szórd be hintőporral (ami zsírosodik) és fésüld át többször!
2009. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom! Köszi szépen nektek:)!
2009. jan. 15. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a csalántea jó sok citromlével nagyon jó tud lenni! rendszeresen használd, és ha már leöblítetted sampon nélkül mosd ki...ja és ne bolti citromlevet használj, inkább magadfacsard ki, akkor vitamindúsabb is...na és persze leszűrni se feledd el, mert a citromrostokat nehéz kihalászni a haj közül...
2009. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
menj el egy hajgyógyászhoz..ő megmondja mi a baj,ad egy sampont,meg szeszt,meg gyógyszert horror áron,ne váltsd ki,keress rá a neten,és nézd meg az összetevőket,vagy ha tudod mi a baj,akkor arra keress,és irány a gyógynövénybolt:)
2009. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!