Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak mindig megnézitek a...

Férfiak mindig megnézitek a tűsarkús, csinos hölgyeket? Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 21:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"aki nem tud lapos sarkúban egyenesen járni az rég rossz. hiába húzod ki magad a magassarkúnál sehogy se lesz természetes és egézséges a tartásod, csak szép fokozottan rongálja és elhiteti veled milyen szépen tartod magad közben. "


Ez most ugyanolyan szélsőség, mint a szoknya-nemmagassarkú, szandál-zoknni hasonlatod.

Aki nem tud járni, az magassarkúban sem fog, ez tény.

De az is tény, hogy az ember járása megváltozik magassarkú cipőben, "erotikusabb" lesz, jobban inog a csípő, az ember akaratlanul is jobban kihúzza magát (akkor is, ha amúgy is tud járni, és egyenes).


Arról pedig, hogy sok férfi nem érti minek... Sok férfi nagyon sok női "praktikát" nem ért. Nem érti, hogy miért tollászkodnak annyit, nem értik, hogy minek festik a körmüket, az arcukat, a hajukat, egyáltalán mindek foglalkoznak annyit magukkal, minek diétáznak, stb.

Ennek ellenére mégis azok a nők tetszenek, akik ezeket (normális keretek között) megteszik.

2010. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

szerintem akkor is szexibb egy magassarkút viselő, nőisen öltözködő hölgy


18/f

2010. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csinosabb,divatosabb de én még mindig nem keltettem fel vele normális férfiak figyelmét, csak a befütyülgetős, dugnálak részét. pedig azt igazán nem mondhatni, hogy kirívóan öltözködnék, vagy úgy viselkednék.
2010. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az, hogy valaki tűsarkút hord, még nem egyenlő azzal, hogy qrva, arról nem is beszélve, hogy igenis a férfiak többségének tetszik. Én speciel nem tudok lapos sarkú cipőt elviselni magamon, mert rohadtul fáj és hasogat benne a talpam, a tűsarkútól meg semmi bajom sincsen. Egyenesen tartom magam mindig, tehát tudok lapos talpú cipőben is járni, csak fáj benne a talpam.
2010. jún. 20. 19:27
 15/19 A kérdező kommentje:
Az meg, hogy kiknek a figyelmét kelted fel vele, nagyban függ attól, hogy milyen körökben mozogsz, már bocsi. Ha kocsmába, diszkóba jársz, ott nem is fogod normális férfiak figyelmét felkelteni vele. Én közművelődésben dolgozom, telis-tele normális, tisztelet tudó férfiakkal. Még soha semmilyen atrocitás nem ért tőlük.
2010. jún. 20. 19:29
 16/19 anonim ***** válasza:
A magassarkú nem épp a legegészségesebb viselet.. a 21.század új fogamzásgátlójának nevezik. oké csinos leszel tőle, de egy-egy szebb lapos sarkúval is el lehet érni a kellő hatást
2010. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy nagyon vad dolgokat írtam. Az pedig tény, hogy sokan tényleg a cipőválasztásukkal rontják el az összképet. (A fiatalok körében terjed a tornacipő (converse), ezt mindenhez viselik. Ez nem baj, fiatalok, majd rájönnek. Viszont ugyanaz a szerelés másként mutat egy 16 évesen és egy 30 évesen. Nem biztos, hogy az utóbbinak is ugyanazt kellene esztelenül viselnie.)


Visszatérve a magassarkúhoz. Sosem voltam híve a 4-5 cm-nél magasabb saroknak, mivel nem is egészséges. Viszont, ha nem tetszik a férfiaknak a magassarkú, akkor miért támadják a balerina cipőt. Mert olvastam már pár fórumon, hogy mennyire iszonyatosan néznek ki a nők a balerinában.


Szóval a férfiakat megosztja, de egyikük sem mondhatja, hogy egy magasabb sarok (akár pár centi is) nem nőiesebb, mint egy lapostalpú cipő/szandál/saru vagy akármi.



A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:01 voltam

2010. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem a füttyögetős emberek figyelmét kelted fel csak, hanem ők annyira kultúrálatlanok, hogy így nyilvánítják ki a tetszésüket, a többiek nem ezt teszik.


Ezt honnan vetted, hogy a magas sarok a XI. század fogamzásgátlója? Előtte nem is hordtak nagyon lapos sarkat a nők, de sokszor még a férfiaknak is emelt sarkú csizma volt a viselete. A tűsarok persze egész más.

2010. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

20:53


Itt egy férfi, aki a magassarkút és a balerinát is szereti lányokon ;)

Nekem mindegy mi van rajtuk, csak nőies legyen (és ebbe nem fér bele a tornacipő sem és a mindenféle abszurd idióta cipők sem).

2010. jún. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!