Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Megnézitek a nőket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Megnézitek a nőket a párotok mellett?

Figyelt kérdés

Most nem a pár hónapos kapcsolatokra gondolok,hanem azokra a férfiakra akik már évek óta együtt vannak a párjukkal.

Amikor együtt mentek az utcán,álltalába megnézitek a nőket?Esetleg utánulk is fordultok?

Ha igen,akkor mi jár a fejetekbe?Csak tetszik a külső vagy esetleg eszetekbe jut,hogy milyen lenne vele a szex?

Nem értem a párom mért nézi mindíg a nőket.Mindíg próbálja kimagyarázni,hogy épp arra volt valami érdekes,csakhogy a bizonyos érdekes dolog egy igencsak alulöltözött nő.

Nem vagyok csúnya nő,rengetegen próbálkoznak be naponta,beszólogatnak az utcán,rámdudálnak.

Ha uj közösségbe kerülök elég sok férfi közeledik annak ellenére is,hogy tudják,barátom van.(Nem öltözködöm kihívóan)

Mindent megteszek,hogy tetszek a páromnak,mégis más nőket néz.Tudom,nem vakságot fogadott,de legalább ne úgy tenné,hogy ott állok mellette.Én ezt megalázónak érzem.

És még egy kérdés.Biztosan akad olyan,aki azt válaszolja majd,hogy megnéz más nőket.Ti olyankor próbáljátok kidumálni magatok?

Előre köszi!


2011. júl. 6. 18:43
1 2 3
 1/21 WhiteLabel ***** válasza:
47%
Nekem a menyasszonyom a legszebb a világon, de ha látok valami jófélét megnézem, mert miért ne?
2011. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg olyan válasz fog érkezni, hogy minden férfi ezt csinálja, ez természetes, bla bla.

Az igazság az, hogy beállítottság kérdése. Hogy mennyire komoly a pasi, mennyire lelkis, és milyen a természete. Lehet valaki abszolút hűséges, soha hozzá nem érne máshoz, de mégis bámészkodik.

Az én páromnak 22 évesen én voltam az első, sok évig azt hitte soha nem lesz senkije, most örül mint a maki a farkának:), ő nem nézgelődik mellettem.

Én lány vagyok, de én sem.

19/l

2011. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Sosem szoktam kidumálni magam :) Persze,megnézek más nőket,mint szerintem ahogy te is megnézel azért más férfiakat,és sosem jár semmi komoly a fejemben,egyszerűen megnézem ha valami szép :D Ugyanígy kocsikat is megnézek az utcán,meg sokmindent...szóval ne érezd megalázónak :) Egyántalán nem az,ez belénk van kódolva :D:D
2011. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Migirimigiri válasza:
30%
Szerintem nem baj az, ha más szép nőket is megnéz az ember. :) De az egyetlen szerelme akkor is te maradsz! Szerintem akkor lenne baj, ha nem nézné meg őket...
2011. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19%

a megjegyzést nem olvastam el. ha kisregényt akarok olvasni elmegyek a könyvtárba.

pusztán a kérdésre válaszolva : naná, miért ne? hűséget fogadtam nem vakságot [bár jobban belegondolva még azt se, csak hát az elvek]


19F

2011. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Az én férjem soha nem bámul meg mellettem egy nőt sem. Ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy egy nagyon feltűnő, szép, szexi lányon automatikusan megakadhat a szeme egy kicsit, az ilyeneket még én is megnézem. :D De nem vettem még soha észre. Szerintem az alap, hogy feltűnően nem bámulunk másokat feltűnően a párunk társaságában.
2011. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Igaz jelenleg nincs párom, de:

Mikor együtt megyünk az utcán azért próbálom visszafogni magam, bár legtöbbször Rá figyelek, de vannak elkerülhetetlen esetek (pl. mozgólépcsőn előttem lévő szép fenék, stb.), viszont elég nagy bunkóság a párod mellett megbámulni másokat, főleg úgy, hogy ezt Ő is észreveszi. Na meg annyira nekem se lenne jó érzés, ha azt látom, hogy majd kiesik a szeme egy másik pasi bámulása közben, mellettem. Ezek a dolgok azért ösztönző hatásúak számomra. :P

Egyedül persze megnézek másokat, esetenként mosoly/szemezés, önbizalom növelés céljából.

23F

2011. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Persze,ha nem mellettem csinálná kit érdekel,na de így,hogy fogom a kezét,a feje meg más után forog...hát elég szarul esik.

Elég sokszor próbálnak szemezni,mosolyognak,mégsem megyek bele,elfordulok,mert bűntudatom lenne.Ne gondoljátok,hogy magamat fényezem,hisz itt ugysem tudja senki,hogy ki vagyok,de nálam ez alap.

Viszont ez volt az utolsó eset,mert ha Ő így,akkor énis.

Kíváncsi vagyok neki,hogy fog eseni,ha én forgok más pasik után.(Bezzeg azt mindíg ellenőrizgeti,hogy mit beszélek a fiú arátaimmal)

Köszönök minden választ!

2011. júl. 6. 19:04
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:53 vagyok. Sokan mondják a hülye szlogent, hogy "hűséget fogadtam, de vakságot nem", viszont ez nem így működik. Ha egy nő mellett egy másik nőt bámul a párja, vagy azzal szekálja, hogy az a másik nő mennyivel szebb, az megalázó.

Én régen abba a kategóriába tartoztam aki után megfordultak a férfiak, sokszor még akkor is, ha a párjukkal mentek kézen fogva. Na, akkor én a párjuk helyében úgy hókon vágtam volna őket...! :D Akkor megfogadtam, hogy ez nálam kizáró ok lesz, velem ezt ne csinálja meg senki.

2011. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Egyet értek utolsó.

Még ha nem adnék magamra,vagy rajtam nem lenne mit nézni,akkor oké.Nade könyörgöm egy csomó férfi összetenné a két kezét ha a barátnője lennék,(Külsőleg.A belső érték már vitatható:D )Ő meg ennyire nem értékel.

De már mindegy,csak tudni akartam más férfiak hogy látják ezt.

2011. júl. 6. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!