Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Megnézitek a nőket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Megnézitek a nőket a párotok mellett?

Figyelt kérdés

Most nem a pár hónapos kapcsolatokra gondolok,hanem azokra a férfiakra akik már évek óta együtt vannak a párjukkal.

Amikor együtt mentek az utcán,álltalába megnézitek a nőket?Esetleg utánulk is fordultok?

Ha igen,akkor mi jár a fejetekbe?Csak tetszik a külső vagy esetleg eszetekbe jut,hogy milyen lenne vele a szex?

Nem értem a párom mért nézi mindíg a nőket.Mindíg próbálja kimagyarázni,hogy épp arra volt valami érdekes,csakhogy a bizonyos érdekes dolog egy igencsak alulöltözött nő.

Nem vagyok csúnya nő,rengetegen próbálkoznak be naponta,beszólogatnak az utcán,rámdudálnak.

Ha uj közösségbe kerülök elég sok férfi közeledik annak ellenére is,hogy tudják,barátom van.(Nem öltözködöm kihívóan)

Mindent megteszek,hogy tetszek a páromnak,mégis más nőket néz.Tudom,nem vakságot fogadott,de legalább ne úgy tenné,hogy ott állok mellette.Én ezt megalázónak érzem.

És még egy kérdés.Biztosan akad olyan,aki azt válaszolja majd,hogy megnéz más nőket.Ti olyankor próbáljátok kidumálni magatok?

Előre köszi!


2011. júl. 6. 18:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy aki valóban halálosan szerelmes a barátnőjébe, azt érdekelné bárki más is. Én nem fordulok meg más után, mert nem tetszik senki a páromon kívül. Csak rá tudok férfiként tekinteni. Ha a párom ugyanazt érzi irántam, mint én iránta, akkor ő sem tekereg más lányok után.
2011. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
69%
Nálam nem így van, ha szerelmes vagyok attól még látom, ha más szép, viszont nincs vonzalom/tetszés, vagy mi erre a megfelelő szó.
2011. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Migirimigiri válasza:
egyetértek utolsó! én is így látom...
2011. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%
Én is egyetértek 19:26-al. És ezt szerencsére a párom is így gondolja. Nem csúnya, semleges; de nem tetszik, nem kell.
2011. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Moszuke ***** válasza:
55%

én is megnézem a lányokat, a különösen durvák után meg is fordulok.. de ha a párom ott van akkor csak 1-1 kósza pillantást vetek rájuk és semmi forgolódás, vagy hosszas bámulás vagy akármi.

ez is bőven elég mert a párom ezt az 1 másodpercig tartó mell nézést is észreveszi néha és kitör a balhé:D

2011. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Mi már megbeszéltük,hogy uralkodik magán.

Már úgy mondtam el mint egy kisgyereknek,hogy ha egy szép,kihívó néni melle felé van éppen valami,amit muszáj megnézni,előbb átgondolja,hogy nekem nem esik jól:D

Erre ma is...

Azért azt szeretem,mikor engem néznek meg akkor megy az áldás,hogy annyi tisztelet nincs a pasiban,hogy nem bámulja más nőjét...

Sosem fogom megérteni a férfiakat.(Tiszt.kiv.)

2011. júl. 6. 19:58
 17/21 gr. Shadow ***** válasza:

Kissé durva példával, de próbálom számodra szemléltetni a dolgot.

Tegyük fel hogy mint nő, valami plázában veszel egy estélyit ( olyat ami olyan mintha rád tervezték volna, amilyenről mindig álmodtál, stb.)

Ballagsz a csomaggal a hónod alatt és elsétálsz pár kirakat előtt.

Véletlenül sem vetsz egyik kirakatra egy pillantást sem?

Gondold végig a szitut!

Igaz hogy a ruhás csomagnak nincs lelke, (neked úgy látom annál inkább) de az alapelv ugyan az.

2011. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Érdekes hasonlat,de van benne valami:))
2011. júl. 7. 16:10
 19/21 anonim ***** válasza:

tegnap 11:13


Bocs, de ez a hasonlat nagyon sántít! Ha én megveszek egy ruhát, ami tetszik, igen, megnézem a kirakatokat, de azért, hogy lássam: jól döntöttem-e, esetleg nem-e látok valami szebb ruhát, jobb áron, amiért aztán vagy örülök, vagy bosszankodok, hogy jól, vagy rosszul döntöttem. Vagy esetleg még egy-két ruhát, amit szívesen megvennék a már meglevő mellé és ha van pénzem, meg is veszem, ha nincs, meg sajnálom, hogy nincs.


Ellenben, ha van egy párom, nem nézegetek másokat úgy, hogy jól döntöttem-e, vagy kaphattam volna nála jobbat is, vagy úgy, hogy ha lehetne több férjem, akkor még őt, meg őt, meg őt is hazavinném és nem sajnálkozok rajta, hogy csak egy párom lehet.

2011. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igen,így is nézhetjük:D
2011. júl. 8. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!