Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Megnézitek a nőket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Megnézitek a nőket a párotok mellett?

Figyelt kérdés

Most nem a pár hónapos kapcsolatokra gondolok,hanem azokra a férfiakra akik már évek óta együtt vannak a párjukkal.

Amikor együtt mentek az utcán,álltalába megnézitek a nőket?Esetleg utánulk is fordultok?

Ha igen,akkor mi jár a fejetekbe?Csak tetszik a külső vagy esetleg eszetekbe jut,hogy milyen lenne vele a szex?

Nem értem a párom mért nézi mindíg a nőket.Mindíg próbálja kimagyarázni,hogy épp arra volt valami érdekes,csakhogy a bizonyos érdekes dolog egy igencsak alulöltözött nő.

Nem vagyok csúnya nő,rengetegen próbálkoznak be naponta,beszólogatnak az utcán,rámdudálnak.

Ha uj közösségbe kerülök elég sok férfi közeledik annak ellenére is,hogy tudják,barátom van.(Nem öltözködöm kihívóan)

Mindent megteszek,hogy tetszek a páromnak,mégis más nőket néz.Tudom,nem vakságot fogadott,de legalább ne úgy tenné,hogy ott állok mellette.Én ezt megalázónak érzem.

És még egy kérdés.Biztosan akad olyan,aki azt válaszolja majd,hogy megnéz más nőket.Ti olyankor próbáljátok kidumálni magatok?

Előre köszi!


2011. júl. 6. 18:43
1 2 3
 21/21 Moszuke ***** válasza:
0%

jó elég már, tököm a lelkizésbe emberek:( a párom bevallotta még régebben, hogy ő meg a bicepszeket bámulja..

én meg a felettébb női melleket. na és?

nem akadok ki mégse.. ő egy kicsit sérelmezte a mell bámulást, de hát ő nőből van. elnézem neki:)

2011. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!