Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak mindig megnézitek a...

Férfiak mindig megnézitek a tűsarkús, csinos hölgyeket? Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
lehet h csinos, de nagy a valószínűsége, hogy nem rendelkezik nagy intelligenciával, mármint ha cicababa
2010. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Bocsi, hogy írok, mert ez igazából fiúknak szól, de megosztom tapasztalataimat. Én egy 170 cm-es 60 kg-os átlagosnak mondott lány vagyok. Ha mondjuk egy lapos edzőcipőben vagy más kevésbe feltűnő cipőben megyek az utcán, nem nagyon néznek meg a férfiak. (persze akad egy-kettő) De ha pl. felveszem a magassarkúim egyikét, akkor dudálnak, fügyülnek, beszólogatnak.

Fiatalabb koromban még tetszett ez a magatartás, de mivel mostanság elég sokszor járok magassarkúban, így már nagyon meguntam az ilyen fárfiakat, mert a legtöbbjük bunkó, illetlen.

2010. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%

Én is megnézem a magassarkúban lévő lányokat és mindgi az jut eszembe, hogy mekkora ribanc.

Persze tudom, hogy valaki nem lesz attól ribanc, hogy magassarkúban jár, de valamiért mindig ez a benyomásom.

Úgy vagyok velük mint az emberek a zsiráffal az állatkerben, hogy szép-szép, de otthonra nem kellene.


Nem tudom a többi férfi hogy van vele, de nekem igazából nem tetszik a magassarkú ezért ha meg is nézem, akkor is csak végig futok rajta. Ha valakin magassarkú mellett még óriás napszemüveg is van, az meg halálom. Arra is odanézek, de csak inkább szomorúságból mint azért mert tetszik.

A magassarkút nem tudom minek találták ki, de nem is praktikus és szerintem nem is szexi.

2010. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
A tűsarok speciel nem tetszik, de a csinos hölgyeket megnézem úgy általában. Viszont ha csőnacis-tornacipős akkor tudom, hogy ez még fiatal (fejben biztos), én meg nem vagyok pedofil (fejben sem). A magassarkú elég nőies és elég szexis, ha szép ruházattal jár együtt, akkor bizony az kellemes látvány.
2010. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Tudom, hogy férfiaknak szólt a kérdés, csak hozzáfűznék pár dolgot.


Én metálos vagyok, és a tornacipőt, magassarkút váltogatom. Szeretem mindegyiket, az előbbit mert kényelmes, és a rohangálós napokra veszem fel, az utóbbiban pedig csinos vagyok. Most az, hogy magassarkú nem sokat mond. Vannak csicsás, eléggé érdekes cipők, de akadnak igenis szépek, amiben szerintem nem kell szégyenkeznie az embernek. Azért csinos, mert a sarok által az alak szebb és formás lesz. Amúgy szerintem aki tudja viselni, azt lapos sarkúban is ugyanúgy megnézik. Ez csak annak a kérdése, hogyan érzi magát az ember a ruhában, milyen a kisugárzása. A kihívóbb magassarkú mellé fel lehet öltözni úgyis, hogy ne legyen túl "sok" az összkép. Persze, nem mindennapi viseletre, mert nem is egészséges. De néha-napján szerintem jó érzés felvenni. Most jöhetnek az anti-sarkús lepontozások, de egyes (fejlettebb) helyeken már rég nem bélyegzik meg az embert, csak egy ruhadarab miatt...

2010. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Én is 170 cm vagyok 52 kg, meg szoktak nézni az emberek magassarkú nélkül is de amikor magassarkút hordok, úgy ahogy az egyik válaszoló írta fütyülnek, dudálnak, leszólítanak, szóval szerintem a férfiak sokkal jobban figyelnek a magassarkús lányokra.
2010. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

ja de csak mert hallják h jönnek


koppkoppkoppkopp..

:D

2010. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

ne sértegesd a zsiráfokat!!!


S szerintem egy nő lehet stílusos, divatos és jól öltözött egy jól megválasztott cipővel. Attól, hogy valaki felvesz egy magas sarkú cipőt, attól még nem lesz ribizli, se pláza cica. Ez a baj a férfiakkal, hogy sok mindenben csak a rosszat tudják látni.


Mondjuk, ha magassarkút veszek, nem azért teszem, mert dudálásra, fütyülésre vágyom. Egyszerűen csak kiemeli a nő alakját a magas sarkú cipő, s sokkal jobban kihúzod magad, mintha lapossarkúban járnál.


Mert az mondjuk nem gáz, ha valaki szoknyához sportcipőt húz? S az nem nevetséges, amikor a férfiak nem tudják, hogy a cipőnek és az öltönynek harmonizálnia kell, alkalmi ruházathoz alkalmi cipő illik és a zokni mindig sötét színű, hogy szandálhoz nem veszünk fel zoknit ... s még sorolhatnám.


Nem csak a nők öltözködését lehet kifogásolni. Azért ne higgyék az urak, hogy az ő megjelenésük nem érdekes, nem számít. Mert egy nő ugyanúgy megnézi egy férfi megjelenését, mint egy férfi a nőét!

2010. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem csak a magassarkú miatt nézik meg a férfiak.

Bár hatásait tekintve:

*nyújtja az alakot, így az szebb lesz

*megváltozik benne a járás, erotikusabb lesz

*ad a nőknek egy önbizalmat, és emiatt nézik meg a ffiak.

2010. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

"Egyszerűen csak kiemeli a nő alakját a magas sarkú cipő, s sokkal jobban kihúzod magad, mintha lapossarkúban járnál."


aki nem tud lapos sarkúban egyenesen járni az rég rossz. hiába húzod ki magad a magassarkúnál sehogy se lesz természetes és egézséges a tartásod, csak szép fokozottan rongálja és elhiteti veled milyen szépen tartod magad közben.


"Mert az mondjuk nem gáz, ha valaki szoknyához sportcipőt húz?"


ez meg nagyon apszúrd. ha azt mondanád zokni + szandál és erre kérdezted volna meg, az még valós cikizési alapokat is tartalmaz.


felháborodsz, hogy valaki szerint butaság a magassarkú, és senki se bántotta a zsiráfokat. nem te vagy a magassarkú nem hiszem, hogy azért mert te szereted más ne lehetne más véleménnyel róla.


sok fiú nem érti a magassarkú értelmét legalább is akik fejben már eltudnak gondolkozni "mire jó ez?" aki igazán csinos és jól néz ki, az magassarkú nélkül ugyanezt eléri :) csak nem megy közben szét a lába :o

szoknyához meg nem csak a tornacipő létezik magassarkún kívül, ott vannak az egyéb papucsok, saruk amik szintén tudnak jól kinézni..

2010. jún. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!