Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem vesz melltartót?

Nem vesz melltartót?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 15éves lány vagyok,és van már mellem bőven. Anya nem vett még melltartót,csak sportmelltartót hordok,amik már nagyon kicsik,szorítanak,anya is említette hogy kicsi. Nincs kinek szólnom hogy vehetne,neki meg nem kene mondanom,tudnia kene,hogy kell vennie. Itt allok 15 evesen,ha megvennem magamnak akkor hiszti menne,ugyis katszodik hogy mikor van rajtad melltarto vagy ilyen top szeruseg. Otletek hogyan tudnek celozgatni? Arra gondoltam hogy ha nyaron elmegyek dolgozni,sajat penzbol uj ruhatarat szeretnek csinalni,es akkor vennek parat egy csomo mas mindennel. Szulok! Ha olvassatok,megmondanatok mire vartok ilyenkor? Vagy mit kene tennem??

2018. márc. 26. 19:41
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Sajnos sose beszeltem semmi lanyos temarol senkivel,szoval...igen felek!
2018. ápr. 10. 20:44
 22/27 anonim ***** válasza:
Még mindig nem szóltál???
2018. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem!... probaljatok segiteni ahekyett hogy azt mondjatok hogy viselkedjek ugy mint egy 15 eves,ezzel nem segitetek es en mar nagyon rosszul erzem magam. A baratnoim meg is jegyeztek hogy meg nem hordok melltartot? Pedig van mellem,latszik is,de egyszeruen nem tudom hogy nyilvanulni,mert mar volt egy incidens,akit erdekel az irjon privatban,elmeselem!
2018. ápr. 10. 21:04
 24/27 A kérdező kommentje:
Megnyilvanulni*
2018. ápr. 10. 21:04
 25/27 anonim ***** válasza:
62%
Jezusom. Tudod mit mondd megy anyad szamat felhivom hogy vegyen neked melltartot
2018. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
62%
Nisd ki a kicsi szád és mondd meg hogy anya, kényelmetlenek a sportmelltartók, szeretném ha vennél nekem rendeset. Ennyire prűd nem lehetsz
2018. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
74%
Anya, szeretnék melltartót. Ennyi, nem k2ll túlbonyolítani.
2018. ápr. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!