Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem vesz melltartót?

Nem vesz melltartót?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 15éves lány vagyok,és van már mellem bőven. Anya nem vett még melltartót,csak sportmelltartót hordok,amik már nagyon kicsik,szorítanak,anya is említette hogy kicsi. Nincs kinek szólnom hogy vehetne,neki meg nem kene mondanom,tudnia kene,hogy kell vennie. Itt allok 15 evesen,ha megvennem magamnak akkor hiszti menne,ugyis katszodik hogy mikor van rajtad melltarto vagy ilyen top szeruseg. Otletek hogyan tudnek celozgatni? Arra gondoltam hogy ha nyaron elmegyek dolgozni,sajat penzbol uj ruhatarat szeretnek csinalni,es akkor vennek parat egy csomo mas mindennel. Szulok! Ha olvassatok,megmondanatok mire vartok ilyenkor? Vagy mit kene tennem??

2018. márc. 26. 19:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a sportmelltartóidat is anyukád veszi, legközelebb ha vásároltok, egyszerűen mondd meg, hogy te nem ilyet, hanem olyat szeretnél, nem kell túlragozni, csak lazán és egyszerűen.

Ha ez valamiért mégsem megoldható, akkor fogd magad és vegyél magadnak. Ha nincs rá pénzed, akkor mondd csak azt, hogy szeretnél magadnak fehérneműt vásárolni, és kérsz rá pénzt, nem kell részletezni, hogy mit és milyet.

2018. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
De ha magamtól vennék,biztos csalódna bennem is meg benne is...én miért nem szóltam blablabla
2018. márc. 27. 19:34
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem azt érezni hogy kamu kérdés. Ennyire életképtelen nem lehetsz
2018. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi olyan bonyolult abban, hogy szeretnél egy melltartót?
2018. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
#13, ezaz, elég kamuszaga van...én már legelején megmondtam, de felkapta a vizet...:'D
2018. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan...Ez már nevetséges.Ha nem akarsz szólni és nem veszel magadtól, akkor mégis mi újat akarod, hogy mondjanak?Várod a csodát?
2018. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Nem kamu megegyszer elmondom,de ha te annak erzed legalabb ne ide kommentelj,tartsd magadban az effele velemenyt koszi

Arra varok igazabol hogy neki jusson eszebe,mert hat nemar,minden mas 15eves hord,en miert nem??

2018. márc. 29. 11:14
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
neki nem fog. 15 éves vagy, viselkedj is úgy. Nőjj fel. Ha bajod van mondod. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát
2018. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Ő meg nyilván arra vár, hogy legyél olyan nagylány, hogy ha kell, akkor szólj.

Vagy azt is megvárod, míg magától eszébe jut, hogy télen kabát kell?

2018. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Arra varok igazabol hogy neki jusson eszebe,mert hat nemar,minden mas 15eves hord,en miert nem??


Mert gyáva vagy szólni, hogy szeretnél

2018. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!