Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem vesz nekem anyukám...

Miért nem vesz nekem anyukám rendes melltartót? Vagy mit mondjak hogy vegyen?

Figyelt kérdés

Eddig toppot hordtam, de már azóta nőtt a mellem, ezért megkértem anyukámat, hogy szeretnék egy RENDES melltartót . Erre valamelyik hétvégén amikor én még aludtam elment vásárolni és vett nekem megint egy toppot. A nővéremnek már 6. végén is volt, én most 7.-es vagyok és semmi kb.

13/L


2015. márc. 6. 18:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsànat a helyesírásért, telefonról vagyok.
2015. márc. 6. 18:07
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Ahhoz, hogy vegyen, együtt kell elmennetek vásárolni, mert találomra ő nem fog venni, a melltartót fel kell próbálni.

Egyébként a top sokkal kényelmesebb.

2015. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a nővérednek nagyobb melle volt annyi idősen. Legközelebb menj vele, mindenképp próbálni kell.
2015. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát az igaz, neki jóval nagyobb volt...
2015. márc. 6. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

Csak azért mert mindenkinek ez van fölösleges venni.

A topp kényelmesebb. Egy bizonyos méret alatt felesleges a melltartó, elég a topp is

2015. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Melltartót lehet próbálni?

Én azt hittem higiéniai okokból nem lehet semmilyen fehérneműt próbálni...mindig tanulok valami újat.

Kérd meg, hogy menjetek el együtt és segítsen kiválasztani olyat, ami az ő szemét se szúrja és ha nem akarna érvelj azzal, hogy ha fázol mindenki látja a mellbimbódat sporttopban, ami elég kellemetlen.

2015. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Persze, hogy lehet melltartót próbálni :) Kell is, mert fazontól is függ, mennyire jó, mennyire kényelmes. Egyébként meg, ha megveszed vagy valaki más veszi meg végül, alap, hogy mindent kimosunk, mielőtt egész nap viseljük. Pont azért, mert ki tudja, ki próbálta előtte.

Bugyit is lehet, csak nem úgy, hogy leveszed azt, ami rajtad van, hanem arra ráveszed.

2015. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mekkora a melled? Jó rá legalább a legkisebb melltartó? Csak akkor érdemes venni. Mérd le. :)
2015. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!