Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anya miért nem vesz melltartót...

Anya miért nem vesz melltartót nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,14éves vagyok,kissé túlsúlyos,de nem a nagyon egészségtelen kategória. Nos, nagyon szégyellős vagyok, még nem menstruálok,ami megijeszt, emiatt a mellem se nőtt nagyra túlzottan,de 75-80B a mostani helyzet. Tudom,ha fogynék kisebb lenne,de nem ez a lényeg. A lényeg az,hogy anya tudja milyrn vagyok. Se a menszeszről,se melltartóvásárlásról nem beszéltünk soha. Toppot is majdnem 12évesen kezdtem el hordani,ami irtó ciki,hogy tesin átlátszott mindenem,ès inkább felvettem 2DB atlétát(hosszút) hogy ne látszódjón át,amim van. Aztán volt valami ünnepség suliban,és muszáj volt venni valamit(anyának eszébe jutott) hogy valami takarjon azért. Vettünk rgy jó gagyit,a kínaiba,szúrt mindenhol,viszkettem tőle,piros lett a hátam és környéke a kiütésektől. Mondtam is neki,nem vett újat. Aztán sikerült beszerezni pár jobbat azóta is azokat hordom. De már kinőttem őket,és lóg a mellem. Durván. Ha elmegyek "bulizni" azaz szülinapozni a baráti társaságommal,a nővérem egyik melltartóját veszem fel. A többi kicsi rám. Na most lehet azért nem vesz,mert annyira nem látszik a mellem,a duciság miatt,attól viszont ugyan ekkora a méretem,lemértem,meg minden. Másik ok esetleg,hogy azt akarja hogy szóljak. De nincs kivel megbeszélnem! A nővérem felnőtt,nem jövök ki vele olyan jól,baràtnőknek kiába mondom,nem tudnak tenni ellene. Egyedül talán elmehetnék vásárolni,de mèg nem

Engedett el anya el,pedig elméletileg mehetnék. Meg hát menne a vita utána,úgyis ki kellene mosni meg ilyenek. Szoval tanacsokat kerek toletek. Vagy olyanokat amikkel esetleg celozhatok ra vagy valami,nagyon kene emberek. Most megyek nyolcadikba es irto gaz hogy nem hordhatok azt,ami rgy teljesen normalis dolog. Sajnos anya nagyon gyerekként kezel. 11éves szinten megragadtunk..



2017. júl. 16. 22:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Ülj le Anyukáddal és beszéld meg vele.


Nem hinném, hogy ez ilyen borzasztó dolog lenne, lesznek még nagyobb gondjaid is az életben, amit jó lesz az anyukáddal megbeszélned.


Ha meg félsz, hogy vita lesz a melltartó miatt, akkor mossál magadra, és teregesd ki a szobádban.

2017. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8%
Amúgy meg 14 évesen még gyerek vagy. :D
2017. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Koszonom,de erettem vagyok agyilag a korosztalyomnal,de nem ilyen gyerekkent,hanem alsos szinten kb
2017. júl. 16. 22:30
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

Ülj le és beszélj vele ennyi. Amugy a nővéreddel nem tudsz ilyenröl beszélni? Ha már az ővéit hordod?

Amugy meg lehet nem ártana kicsit fogyni akkor.

2017. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Amugy meg minden tizen éves ezt mondja,hogy érettebb a koránál. Ha annyira érett lennél ez a kérdés,most nem lenne itt.
2017. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolso,nem ezert jottem ide,hanem azert hogy valaszt kapjak,a kerdesemre. Attol hogy bele tudsz kotni a leirtakban,meg nem fogsz oscart kapni,ugyhogy legyen szives mindenki,aki idejott,hogy o valaszol,csak olyat irjon le,ami valaszt ad a kerdesemre
2017. júl. 16. 22:36
 7/21 anonim ***** válasza:
12%
Ha anyáddal is ilyen érvelések nélkül beszélsz, akkor megértem miért nem kapsz még melltartót se.
2017. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#4 a tudta nelkul hordom,de amugy mondtam,felnott es nagyon masvilagban elunk sajna,a fogyas mar pedig be van iktatva, -6kg, 10 meg hatra van:)
2017. júl. 16. 22:38
 9/21 A kérdező kommentje:
Majd gondolod,hogy anyaval igy beszelek? O nevelt fel,megtett ertem barmit. Teged meg nem ismerlek,azt se tudom hany eves vagy ,innentol,hogy nem etetsz,nem itatsz,es nem tartasz el,lenyegeben nem is szamitasz
2017. júl. 16. 22:39
 10/21 anonim ***** válasza:
38%

Mellesleg értelmezni sem tudsz, már hárman leírtuk, hogy beszélj:

ad1. Anyáddal

ad2. a nővéreddel

ad3. vegyél melltartót és mossál magadra



Vagy ahhoz már nem vagy elég érett gondolkodású, hogy a fehérneműidet magad mossad? Legalábbis ha nem akarod, hogy gyerekként kezeljenek, akkor ez egy kis lépés a felnőttéválás útja felé, ugyanúgy, mint a családtagjaiddal való tárgyalóképes kommunikáció.


Ha ezek egyikére sem vagy képes, akkor ne várd, hogy a környezeted ne úgy álljon hozzá, mint egy 11 éves kislányhoz.

2017. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!