Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az nagyon gáz, ha...

Szerintetek az nagyon gáz, ha átlátszik a mellbimbó (lányoknál), vagy valaki nem vesz melltartót és esetleg ez egy kicsit látszik?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2014. márc. 29. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha nekem is megmutatod, nem gáz:)
2014. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha téged nem zavar akkor nem gáz. Engem például zavarna és kellemetlenül érezném magam tőle. :S
2014. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
A perverz, büdös, öreg, csöves stb emberek biztos örülnek majd neked a buszon/villamoson
2014. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a perverz válaszokat...

Viszont az utolsó normális álaszt ,tényleg köszi. Az a baj,hogy kis mellem van,vagyis az nem baj ,mert mára már megszerettem ,csak szivacsosat utálok felvenni,mert abba olyan természetellenesek a melleim.A sportmelltartóba meg átlátszanak a mellbimbóim...Szóval megvagyok lőve,mert alapvetően szeretem a mellem formáját és az igazán csak melltartó nélkül érvényesül. Csak ne látszana át,mert az tényleg kellemetlen... :/ Amúgy biztos lehet találni olyan melltartót ,ami mindkét problémámat megoldaná ,csak azt nem tudom,ma este mit vegyek fel...

2014. márc. 29. 17:21
 5/12 A kérdező kommentje:
Vagyis utolsó előtti választ,bocsi!
2014. márc. 29. 17:22
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is kicsi van, de inkább felveszem a szivacsos melltartót, mert nagyon gáznak érezném, hogy átlátszik és mindenki látja a mellbimbómat. Engem is zavar, ha pl elém áll valaki a metrón és a bimbóival szemezek.
2014. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze ,ez érthető...
2014. márc. 29. 17:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez tetszett :D "... a bimboival szemezek..." :D

Egyébként kérdező, lehet a sportmelltartoba is kapni olyan kis szivacsszeruseget, azt odateszed a bimbohoz, ill. a melludvarhoz es n is látszik:)

2014. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De jó! :)

Esküszöm,már azon agyaltam,hogy odavarrok valamit én. :D

Köszi a tippet!

2014. márc. 29. 18:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet kapni szivacsos topot, amibe vékony a szivacs, nem változtat a mell formáján, épp csak nem látszik át. Vagy bármelyik topba/melltartóba lehet varrni vastagabb anyagot, ez is megoldja a dolgot, így nem látszik át. Én így szoktam.
2014. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!