Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Molett lány miért nem mehet...

Molett lány miért nem mehet strandra anélkül hogy megszólnák?

Figyelt kérdés

Egy molettebb lány miért nem mehet strandra ,aquaparkba ,fürdőbe...?


Ha valakin több mint 10 kg felesleg van ,miért bálnázzák le ,nézik ki a strandról az ilyen cica baba vasággyal 40 kg buta libák és a hozzájuk hasonló lógógatyás h..lye gyerekek ?? És miért tartják undorítónak a teltebb lányokat ,szerintem egy nagyon vékony lány kiálló csontokkal sem túl szép látvány . Nem sértésképp írtam. Csak nem értem hogy őket miért fogadják el jobban.


Én sem vagyok vékony sőt átlagos sem ,olyan az alkatom mint a képeken lévő lánynak ,és én is szeretnék strandra menni fürdőruhában és bikinit is felvennék ,persze olyat ami jól is áll.


Miért nem lehet ezt elfogadni ,nem pasizni megyek a strandra ,úgyhogy nem kell hogy csinosnak tartsanak ,csak legalább ne szóljanak be és ne röhögjenek ki ..Mert ez borzasztó gonosz dolog ..


25/L


Plus size lányok mit szóltok ehhez ? De bárki leírhatja hogy mit gondol csak kérem ,hogy kulturáltan!!



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Ui .: Mielőtt írnátok hogy éljek egészséges életmódot és sportoljak..stb. Elmondom hogy egészségesen táplálkozom ,sportolok ,nem eszem cukros ételeket ,csak vizet iszom és kávét ..Mégsem tudok fogyni ,több orvosnál is voltam már ,genetikailag és stressz miatt vagyok ilyen .Szóval én próbálom magam elfogadni ,csak jó lenne ha mások is megpróbálnák ..



2017. jún. 6. 12:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten vékony vagyok, de soha nem szólnék be senkinek sem a külseje miatt. Nem is szóltam, nem tettem soha megjegyzést senkire. Ez bunkóság.

Persze észreveszem, ha valakin van valami feltűnő, de ez lehet bármi, nemcsak a súlya. Pl. egy feltűnő bikini, hófehér bőr, pirosra sült bőr. Szóval sok mindent észreveszek, de nem érdekel, pláne nem teszem szóvá.

Nyáron meleg van, strandolni meg pláne nem beöltözve megy az ember, úgyhogy mindenki menjen csak nyugodtan kevés ruhában, bikiniben, amiben akar.

2017. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Az szerintem hülyeség hogy leszólnák az emberek az ilyeneket. Nekem konkrétan nem tetszik de attól még nem szólom le ezért. Ugyanígy nem csak nőket látni akik túlsúlyosak, akkor ennyierőből kb minden harmadik sörhasas férfinak is beszólnának. Azt pedig hohy nem tudsz lefogyni azt sose értettem. Miféle betegség okpz ilyet? Én akkoris a táplálkozásra fognám, hiába lerülöd a cukros dolgokat stb még aakkor is lehet rossz tápanyagokat bevinni. Ha esetleg a kajához kellene pár tipp órj rám privátban, és írd le ŐSZINTÉN hogy mi egy átlagos napi kajád, és az alapján mondom hogy mi lehet a hiba.
2017. jún. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Az, hogy neten beszólnak az más, mint a strandon. Neten mindenkit megszólnak ha vékony akkor azért, ha duci akkor azért. Szerintem nyugodtan menj el, érezd jól magad és ne másokkal foglalkozz. Egy jó tanács ideje felnőni 25 éves már nem lány vagy, hanem nő.
2017. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%

Persze, rád nem vonatkozik a fizika, kémia

A levegőtöl hízol, meg a stressz tele van kalóriával

Hagyjuk már ezt a hülyeséget

Ilyen nincsen

2017. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Soha nem láttam hallottam hogy valakinek ezmiatt beszóltak volna se strandon se utcán.

Valóban elkellene magad fogadni több ismerősöm van aki túlontúl súlyos de olyan kisugárzásuk van hogy eszméletlen.

2017. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb ember nem szólogat be idegeneknek az utcán, strandon. Én strandon még sose hallottam ilyet.

Aki meg bunkó, az úgy is talál rajtad valamit, amiért beszólhat. Nekem is beszóltak már utcán, hogy vézna, csontkollekció. Szóval nemcsak a túlsúlyosakat piszkálják. De szerintem, ha nem lettem volna vékony, akkor is találtak volna valamit rajtam.

2017. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:
69%

Szerintem semmi baj nincs vele, ha az ilyen emberek strandra mennek. Egyrészt mekkora baromság már, hogy ha valaki nem néz ki xy módon, akkor üljön otthon, és ne próbálja meg élvezni a nyarat, a vízpartot, a meleget stb. A strandolás mióta privilégium lol?

Önmagával elégedett ember nem érez késztetést arra, hogy másokat megszóljon, mert önmagával elégedett ember nem fektet energiát ilyesmibe, hanem saját magával foglalkozik. Aki megszól, az maga is rettentően komplexusos, és mások leb-szásával akarja ideig óráig jobban érezni magát. Gondolj erre.


Egyébként egyáltalán nem hihetetlen dolog, hogy valaki sportol, és nem eszik sz-r kaját, mégsem fogy. Ez lehet attól, hogy egészségesen eszik, de nincs kalóriadeficitben, de akár egészségügyi okokból is lehet. Minden embernek más az ideális testsúly. Nézzünk már szét a sportolók között, akik rendszeresen sportolnak, odafigyelnek az étkezésükre, mégis máshogy néz ki egy tornász, meg egy távfutó, mint egy birkózó vagy súlyemelő. Erről ennyit :D

2017. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Alapból szerintem esztétikátlan mikor egy molett lánynak kivan a hasa de a strand kivétel, dög meleg van, mindenki odasül a földhöz, szeretne lehűlni a vízben és ez 1000x jobb egy kétrészesben mint egy dresszben.
2017. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

Elhiszed, hogy kb nagyobb esélye van, hogy engem, 43 kilós lányként leszólnak a strandon az alkatom miatt, mint téged?

Hidd el, nekem is valószínűleg a genetika és stressz okozza a gondomat.

Csak míg rád mindjárt azt mondják, hogy biztos az étkezés meg a mozgásszegény életmód, és biztos csak trehány vagy, nekem azt, hogy biztos hülye divatp*csa vagyok, meg cicababa és buta, meg direkt nem eszek, pedig aki ismer tudja, hogy az evés benne van a top 3 tevékenységemben.

Sose értettem miért kell valakit ilyen dolgok miatt piszkálni, mutasson a mérleg túl sokat, vagy épp túl keveset.

Igazából mindegy, hogy milyen vagy, az úgy pont nem lesz jó.

2017. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

"az ilyen cica baba vasággyal 40 kg buta libák és a hozzájuk hasonló lógógatyás h..lye gyerekek ?? És miért tartják undorítónak a teltebb lányokat ,szerintem egy nagyon vékony lány kiálló csontokkal sem túl szép látvány"


gratuálok, ugyan azt csináltad amit te nem akarsz, hogy veled tegyék. És ha én 40kilósan érzem magam jól, neked miért kell ezt ÍGY kiemelned? Nem vagy jobb azoknál akik kiröhögnek!


Dagadt disznó... a képen látható hölgy sem szép. El van hízva, kenjük bármire is.

2017. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!