Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van még valahol ilyen stílusú...

Van még valahol ilyen stílusú lány/nő?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2017. jún. 2. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Van.
2017. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valahol biztos van.
2017. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha igen, hol lehetne egy ilyen különleges lánnyal megismerkedni? Amúgy nem egészen helytálló a kérdésben lévő "stílus" szó, hiszen a ruha önmagában még csak egy külsőség. Sokkal inkább olyan lányra értettem, aki azért visel ilyen ruhákat mert ő belülről is más mint az átlagos fiatalok, más a személyisége, értékrendje, komolyabb, visszafogottabb, hagyományosabb; s ezen személyiségét öltözködével is kifejezi. Sajnos az egyetemen kb. minden lány egyforma, még csak hasonlóval sem találkoztam soha. Az egyetemen kívül más helyekre nem nagyon járok, szóval fogalmam sincs, hogy hol lehet hasonló lánnyal megismerkedni. Gondolom normál szórakozóhelyeken nem igazán... Pedig olyan jó lenne, ha egyszer én is szerelmes lehetnék, de a mai modern, étlagos fiatalokkal én egyszerűen nem tudok azonosulni.

Ezt nem beképzeltségből írtam, amúgy is inkább önbizalomhiányos vagyok, mintsem beképzelt.

2017. jún. 2. 19:33
 4/8 anonim válasza:
86%

És aki például nem ilyen ruhát visel de mégis ilyen belülről?

Nem tudhatod hogy kinek milyen személyisége van és stb, csak látásból. Van aki ártatlan arcal öltözékkel belsőleg gonosz.

2017. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Körbenézek az utcán, és van. Én szoktam látni ilyen stílusú nőket/lányokat.
2017. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

én is szoktam látni ilyeneket utcán. nem annyira különleges ez.

azt nem tudom hogy akarnák hogy leszólítsák őket.

2017. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
ja, hogy ez különleges. én kérek elnézést
2017. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a templomban szoktam ilyet látni.
2017. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!