Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányoknál ez a nadrág divat...

Lányoknál ez a nadrág divat vagy mi? Sokszor látom 18/F

Figyelt kérdés

aztán csodálkoznak hogy csak arra kellenek a fiúknak xd


[link]



2017. jún. 2. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Na en ezeket a nadragokat ruhellem a csajokon szerintem nem szexi, ez mar irto kihivo es qvas is szamomra!! A visszafogotabb lanyokat szeretem,nem a tomeg csajokat.


EZ AZ EN VELEMENYEM! LEHET LE PONTOZNI! EZ VAN!


F

2017. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Mi az, hogy ez a nadrág a divat? Szerinted 40 fokban mit kell hordani? Ne legyél már buta könyörgöm...
2017. jún. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

A közönséges lányoknak igen, akik élvezik A nyálcsorgató kanos férfiak figyelmét. Aztán ahogy te is írod, kérdező, csodálkoznak, ha csak 1-2 menetre kellenek. Azt aki ilyen nadrágban van, nem tudom nőnek tekinteni, már majdnem olyan, mint egy prosti. Szép, szexi, elegáns akkor is lehet, ha rendesen fel van öltözve, és nincs kint mindene.

Elég idegesítő amúgy, hogy kimegyek az utcára, és a a lányok 90%án ez van. A képembe nyomják a seggüket; megyek fel a lépcsőn, és ott virít előttem az egész fenekük. Ki kíváncsi rá?

2017. jún. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Sajnos ez a divat. Sokan még fel is hajtanak belőle, mintha nem lenne elég rövid. Azt senki se mondja, hogy az a két centi a meleg miatt volt útban!

Főleg kajáldában gusztustalan, amikor más képébe tolja a naracsbőrös se.ggét.

Mert mindenki hordja, az is akinek nagyon nem kéne: tepsi se.gg, narancsbőr, piszkafa, de szemből kilátszó bugyit is láttam, sőt mozgólépcsőn előttem álló csajnak kilógott a tampon zsinórja. Ez ment is fel a netre. ;)

2017. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
42%
Meleg van bmeg, mi legyen rajtunk, anorák? :D
2017. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
#5 gratula az értelmi szintedhez!:D nem is vár az ember mást az ilyentől
2017. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Jojo,de ha a lányok nem hordhatnak ilyet,akkor a fiúk miért hordhatnak atletat?!🤔Gusztustalan zsiros,dagadt kezek es hátak mindenhol..😅
2017. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

én is hordok rövidnadrágot, mert melegem van.

nem tolom senki képébe, egyszerűen csak elmegyek egyik helyről a másikra benne. ha narancsbőrös lenne a seggem, akkor is felvenném, mert leszarom az ilyen begyöpösödött f aszkalapokat, akik egy kis bőr látványától elmondják mindennek a másikat, vagy ha nem tökéletes valaki teste. nem sülök meg más kedvéért.

az olyanokról, akik egy rövidnadrág látványától már csak a szexre tudnak gondolni, és semmi másra nem kell az a lány, meg van a véleményem...

egyébként normális heteroszexuális férfiakat nem szokta zavarni a rövidnadrág. :D

2017. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
#8 nem a normális rövidnadrágról van szó, hanem az olyanról, amiből kint van mindene
2017. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Jézusom ti bolondok vagytok. Olyan gyönyörű lányok vannak mindenhol ilyen nadrágokban. Narancsbőrt észre se veszem senkin. Nektek mentális bajotok lehet.
2017. jún. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!