Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadrág a divat manapság...

Milyen nadrág a divat manapság a 20-25 évesek körében?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár évben valahogy megoldottam, hogy a téli hónap után rögtön shortra váltottam, és kimaradt ez a halásznadrág hosszúságú átmenet, vagy esetleg leggingsel helyettesítettem. Viszont szeretnék beszerezni mostmár ebből is, mit vesznek fel az ilyen korúak? A farmer halásznadrág divat vagy a pamut? Térd alatt, vagy térd fölött, és milyen színek? Bevallom valahogy nem figyeltem tavaly, hogy miben mászkálnak az emberek.
2017. máj. 21. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
A halász nadrág mar nem igazán divat.
2017. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű, bemész egy plázába és ahol nadrágokat árulnak nézel ami tetszik, mert úgy is azokat hordja a többség, amit árulnak.
2017. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem sem divat a halász nadrág.

Vagy hosszú, vagy short legyen. Vagy szoknya.

2017. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nalam a rovid az rovid nadrag, tehat combkozep vagy rovidebb.

A terdig ero vagy az alatti az mar felhosszu,de akkor mar inkabb hosszut veszek.

2017. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:

A magasabb derekú cullotte, capri nadrágok elég divatosak mostanában.

Illetve szerintem ilyen időben inkább a nem farmer anyagú, könnyebb, vászon vagy lenge anyagú nadrágok azok, amik kedveltebbek, akár elég durván bővülő szárral.

De igazából ha bemész egy üzletbe, úgyis látod a választékot, most linkelek egyet neked: [link]

2017. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

halásznadrág inkább gyerekeknél divat. felnőtteknél annyira nem. főleg nem hétköznapokra.

tényleg csak be kell menni üzletekbe, és amit ott látsz az a divat.

2017. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

H&M, Zara, Pull&Bear, Stradivarius, New Yorker, Bershka és még sorolhatnám.


Ezek az üzletek alapozzák meg mostanában a hétköznapi divatot szerintem a 20 éves korosztályban. Amiket ott lehet kapni, alapvetően látható az utcákon is, hétköznapi divattermékek. Egyetemista, vagy már dolozó idősebb barátaim is ezekből vásárolnak alapvetően, de mindenki a saját stílusát követi.


Én önmagában leggingset utcára nem vennék fel, nem előnyör szerintem. A bokanadrágok kényelmesek és szellősek tudnak lenni, bizonyos körökben a dzsörzénadrág közkedvelt lehet, én például a streccsre esküszöm, vagy szoknyára. Most nagy divat lett a szaggatott farmerok viselete is, van aki neccharisnyát vesz alá. Nekem ez személy szerint nem jön be, de mindenkinek más a stílusa. Vagy hordj egyberuhákat, legyen az maxi, vagy rövidebb, hétköznapokra is lehet találni, nem csak elegáns változatok léteznek és amellett hogy szellős, nagyon kényelmes és csinos tud lenni. :)


18/L

2017. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért az alapján öltözködsz, amit mások hordanak? Miért nem a saját ízlésed, és gondolataid szerint?
2017. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!