Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Régen tényleg divat volt...

Régen tényleg divat volt taposni a nadrágon?

Figyelt kérdés
Csak farmer esetében volt így?

2017. márc. 31. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan a taposás, de hosszú és bő szárú nadrágokat lehetett kapni csak. Ennek elengedhetetlen velejárója volt, hogy felázott, tiszta sár volt az alja, persze kicsit tapostunk is rajta. Borzasztó volt, egy felüdülés volt, mikor végre bejött a skinny.
2017. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:

"Régen" :D öregnek érzem magam :,D


Amúgy igen, sokáig csak bőszárú és trapézgatyát lehetett kapni, ami gyönyörűen felázott, poros lett stb. Mi mindig varrónőhöz hordtuk hogy vegye be, mert nem tudtam betűrni a bakancsomba.

2017. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Régen? Bakker 26 éves vagyok, egész tini koromban azt hordtam.

Minél bővebb, és minél hosszabb volt annál jobb volt.

El kellett találni a tökéletes hosszt. A talaj fölött 1-2mm-el, és akkor nem ment tönkre az alja, meg csak nagyon ritkán ázott fel.

2017. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Régen.." :D Ezen én is nevettem...

Igen, a 70-es években volt először divat, majd utána olyan 2000-től 2006-ig. És minden második lány ilyen fekete szövetnadrágba járt, vagy farmerbe.

2017. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!