Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tien, huszon éves lányok! Ti...

Tien, huszon éves lányok! Ti mennyit szoktatok ruhára költen havonta/évente?

Figyelt kérdés
Hogyan ostjátok be? Minden hónapban vásároltok X összegért vagy néha-néha tartotk egy nagy bevásárlást? Van nálatok valami felső limit? vagy ha valami nagyon megtetszik akkor nem olyan fontos az ára? (nyilván ne legyen 1 milka :))
2010. máj. 7. 23:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszi a válaszokat! :)
2010. máj. 8. 15:45
 12/19 anonim ***** válasza:

ha még vársz választ..

én 12 vagyok és elég kevés zsebpénzt kapok, szóval ha nagyon kell vmi és a szüleim nem hajlandók megvenni gyűjtök rá.

amugy az anyámmal szoktam vásárolni, mert az apám az a tipikus "annyi cipőd van..." de havonta azt hiszem kb 2-5000 ft megy el rucikra, persze változó. pl. most vásároltunk kb. 10000ft-ért a takkoban egy térdnacit egy szoknyát és egy pólót. na meg egy cipőt, ugyh így már 17000. cipőket egyébként nem veszek gyakran, csak ha szügség van rá vagy nagyon megtetszik. kb. 15 cipőm van. a legdrágább cipőm 8000ft.. nem vagyok divatmajom, de a kínai cipőkínálatban sem bízom. a deichmannból van a legtöbb.:)

2010. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
3 hetente járok vásáorolni külföldre, kb. 150-200.000ftot költök el, de ha itthon meglátok vmit ami tetszik akkor megveszem.
2010. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%
:OOOOOOO
2010. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

az utolsó előtti azéert kicsita a falhoz b@szott... :D

De köszi a választ.

2010. máj. 8. 22:17
 16/19 anonim ***** válasza:

Basszus!! Egyszer nem hagynád ki azt a 3. heti vásárlást és tolnád ide nekem a pénzed? Gondolom nem... :S


Havi 20 ezer mindenképp elmegy rá, van amikor visszafogom magam, és nem vásárolok semmit, de következő hónapra biztos kibukok magamból és elvásárlom, amit megspóroltam. Szeretem az egyedi, különleges cuccokat, és ezt legalább annyira meg kell fizetni, mint a divat termékeket. Sajnos.

Mondjuk hozzá kell venni, hogy még csak 1 éve van rendes állásom, nem engedhetném meg magamnak ezt a 20 ezret se, de még édesnyámmal lakom, és amíg nem volt saját fizetésem tényleg sosem voltak olyan ruháim, amiket szerettem volna, tetszettek. Most bepótlom, ami elmaradt, meg arra gondolok, hogyha visszaülök az iskolapadba, és nem tudok dolgozni, akkor már minden szezonra szép kis ruhatárat állítok össze, így ruhára csak nagyon minimálisat kell kérnem otthonról, vagy jobb esetben semmit se.

22/l

2010. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nálam nagyon változó. Csak akkor veszek ruhát, ha látok olyat, ami tetszik, és nem túl drága (nem megy 6000 fölé). Az olcsó ruhákból nagyon kevés áll jól rajtam, valahogy mindegyik olyan, mintha egy nyeszlett, görbe hátú lányokra szabták volna őket.

Szóval időszakos bevásárlórohamaim szoktak lenni, kb félévente. Tavaly pl nem vettem ruhát. Idén is csak 3 felsőt újítottam be olyan 16 ezer ft értékben.


Nem vagyok egy nagy ruhavásárló, inkább minőségi, kombinálható, és rajtam remekül álló - nem idénydivat jellegű - darabokat választok, amiket évekig lehet hordani. Alapvetően sportos vagyok, így kibírják sokáig, mert a fő mozgási területem úgyis a sportpályák és az egyetem, oda meg nem veszem fel az igényes ruháimat.


Viszont a sportruházatom és felszereléseim... az már szeret csinos összegeket kitenni :) Cipők 20 ezertől kezdődnek, sok zokni, a speciális mezek és nadrágok, széldzsekik, sportmelltartók sem filléres áron vannak. (pedig nem a divatmárkákat veszem, amik drágák, de rosszak.)


Szóval úgy évente költök 20-30 ezret, ha a sportcuccaimat is belevesszük, akkor ez felmegy 80-180 ezerre. 24/L

2010. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Régen minden hónapban vettem valamit. Jelenleg ruhára nincs pénzem, 4 nadrágom volt 2 tönkrement, van 3-4 térd nadrágom, és ugyanennyi rövid, de ezeket még nem lehet hordani. Így amikor koszos akkor mosok. Felsőből több van, 5-6 darab. A legdrágább nadrágom 7 ezer volt majd 8 éve vettem tavaly ment tönkre. 3-4 ezerért szoktam nadrágokat venni és 2-3 ezerért felsőket. Cipőm van 3, egy sport, egy alkalmi és egy balerina. Táskám is 3, egy nagy, egy öv és egy kis válltáska.

24L

2010. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Myspace-n szoktam ruhákat cserélni. Egy hónapban körülbelül 2000 ft megy el a postaköltségre, és ennyi a kiadásom :) Ha esetleg turiban meglátok valami jót, összespórolom és megveszem. Új ruháim szinte nincsenek is :D 16/L
2010. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!