Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi pénzt költesz havonta...

Mennyi pénzt költesz havonta az öltözködésedre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Régen, baba és lakáshitel előtt megvettem mindent, ami tetszett és persze ki tudtam fizetni, de minden hónapban újítottam valamiket a ruhatáramban. Amióta van baba és lakáshitel, minden hónapban egy új ruhadarabot választok, ami vagy egy gatya, vagy pulcsi, vagy cipő...kivéve, ha tönkremegy valami ami kell, de azt mindenképp.

Ja, és egy ruhadarabért max 6 ezret adok ki (ennyi telik). Ez van, talán majd visszamegyek dolgozni és érjem is jobban keres :)

2011. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kihagytam: talán majd AMIKOR visszamegyek :) (mert még egy évig vagyok itthon a kicsivel)
2011. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
évente költök kb. 10-15ezret ez van..nincs fizetésem majd talán 10 év múlva
2011. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

mikor van akkor 40-50 ezer. ha nincs akkor minél kevesebbet. átlagban 20. ha sok időm van meg tetszik a választék a boltokban meg jó kedvem van akkor 30-35.


23/N

2011. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Havonta? :D Egész nyáron nem vettem egy kib*szott ruhát.

Régebben ez is másként volt... Mondjuk van elég cuccom, szóval annyira nem is vágyom rá hogy vásároljak valamit. Van egyetlen egy nadrágom, mindig azt hordom. Mikor az első elszakadt, vettem egy teljesen ugyanolyat, annyira szeretem : D

2011. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Pl. ha nem veszek cipőt, akkor max. olyan 5000 Forintot. (Imádom a turit!:P)


Ha cipőt is kell venni, akkor olyan 10.000-15.000

2011. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én havonta az öltözködésemre max 50 ezret költök.
2012. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!