Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyit költesz havonta...

Mennyit költesz havonta ruhákra (és kiegészítőkre pl. cipő, táska, bizsu? )

Figyelt kérdés

Mivel gondolom változó, ezért egy átlag összeg érdekelne :)

És azt főleg hol vásároljátok el?


(a kenceficék nem tartoznak bele :))


2011. febr. 27. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

3 havonta egy 20-as, néha 30, de akkor nagyon kell valami. 1-2 nadrág, idény felsők, ez a zöme általában, cipőket nem nagyon veszek mostanában tavaszra van 2-3 elég lesz. Táska az kellene, de nem veszek, mert azok nagyon drágák, a legtöbb pénzt ez viszi el. Bizsut nem hordok.

Ahol vásárolok, Cosmos City, C&A, Jeans Club, Takko, néha az Invázió, de általában itt nem találok semmit. A helyi kínaiakba is be szoktam nézni, de sokszor itt sem találok semmit.

2011. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változó,a legtöbb pénz amit ilyenkere költöttem egy hónapban az 100 ezer fölött volt,viszont akad olyan hónap amikor egy bugyit sem veszek magamnak:)

19/L

Változó hol mit veszek,ruhákat pl turkáló imádom a Mango üzleteket,de járok kínai áruházakba is. Tehát ebben is változó. gondolok itt arra,hogy van 20 ezer forintos rucim meg 2500 forintos is.

2011. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Semmit!! :)

Mivel nincs rá pénzem :) Ha lenne,akkorsem ruhákra vagy cipőre és táskára költeném el hanem inkább utazgatás,nyaralás,buli, és a csivavám! Ezekre a dolgokra szoktam költeni! :) Mindenki arra költ, ami fontos neki, nekem az öltözködés nem annyira...:) Vannak szép cuccaim de az egész ruhatáram mindennel együtt elfér egy szekrényben:) Nekem így kényelmes. Évente talán egyszer veszek magamnak valami bizsuékszert de van egy aranynyakláncom az mindíg rajtam van:) Kozmetikumokra szoktam költeni,de mivel ez nincs benne a kérdésben,ezért ezt nem írom le,hogy miket,szeretem a parfümöket!:)

23/L

2013. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 havonta kb 40 ezret.

Általában Pimkie, Stradivarius, Bershka, Tally Weijl, Zara, Orsay.

2013. máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!