Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az öltözködési stílusról? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez a stílust is "tömegnek" nevezik?



2016. nov. 14. 14:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez az osszeallitas valahogy nem illik ossze. Olyan hatast kelt mintha mindent probalnal indok nelkul ossze parositani vsak hogy kulomlegesen nezzen ki de az a cipo azzal a nadraggal akkor a taska:s nem is azt mondom hogy az a kifejezett tomeg stilus hanem inkabb szimplan nincs jol osszeallitva szerintem .
2016. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
94%
csak az ilyen személyiségtelen buta kis p**csák foglalkoznak azzal, hogy ki mit visel. igen képzeld én százszor egyedibb vagyok nálad öltözködésben is. de ha azt venném fel, amit te felveszel még akkor is egyedibb lennék, mert te egy beszűkült látókörű ostoba kis tini vagy, nekem pedig van kisugárzásom és nem szorulok arra, hogy az öltözködésemmel hívjam fel magamra a figyelmet, mert engem amúgy is mindenki észrevesz. ha majd nem a szüleid pénzét vered el, akkor lehet nem a zarából fogsz majd öltözködni és nem lesz ekkora arcod a semmire
2016. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Utolso: elgurult a gyogyszered?:D Ostoba p*csa, biztos neked van kisugarzasod.:DD Hat elhiheted, nekem is van, furcsa mod mindenki megfordul utanam az utcan. Mi van, viszket?:D Szerintem ne itt verd a nyalad, mert senki se kivancsi a nyomrodra.
2016. nov. 16. 16:41
 34/34 anonim ***** válasza:

Megkérdezed a véleményünket, majd mindegyikre visszavágsz azzal a kreténséggel, hogy "jaj mert te egyedi vagy".

Itt most rólad van szó, nem rólunk ember. Nem értem mit hisztizel, hány éves vagy, 8?


Jól néznek ki ezek a cuccok, de nem egyediek. Miért akkora probléma ez? Igen kevés ember van már, aki más, mint a többi, mert már a Zarához hasonló tucatboltokba is bekerültek a ruhák, amik régebben alternak vagy elegáns stílusúnak számítottak.

2016. nov. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!