Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az öltözködési stílusról?

Figyelt kérdés
Egyre több lányon látom azt az összeállítást, hogy motoroscsizma+leggings/harisnya/+ miniszoknya.
2014. febr. 8. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy tucat és szerintem ízléstelen. Tulajdonképpen lehetne akár stílusos is, ha olyan emberen látnám, aki tudja viselni és illik hozzá, de ilyennel még nem találkoztam. Személy szerint nekem amúgy nem tetszik.
2014. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A motorcsizma legginsszel még oké,de minek hozzá a miniszoknya? Hosszított felső(ami feneket takar)kéne a legginshez.
2014. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi ezzel a problémád?

A motoroscsizma most divat. Nem egy farmerrel veszi fel, hanem szoknyával. Ez is rendben. Tél van, hideg van, kell egy harisnya is. Problem?

Szerintem rendben van.

2014. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
mindig is utáltam az ilyet, mikor az emberek ugyanúgy néznek ki. Na sebaj így könnyebb egyedinek lenni.
2014. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ívy1 ***** válasza:

A motoros csizmát kivéve jó,én is öltözködök így.

Előttem író,nem biztos hogy mindig az a jó ha egyedi vagy,én inkább a kényelmes nőiességet tartom szem előtt,ha ez azzal jár hogy százból tízen jönnek ilyen ruhában szemben velem,legyen. Nem az öltözködésemmel akarok egyedi lenni.

2014. febr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!