Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az öltözködési stílusról? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez a stílust is "tömegnek" nevezik?



2016. nov. 14. 14:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

zara-ból vásárolsz?

szerintem semmi különös ez az öltözködés. a lányok egyik fele hordja a zöld kabátot, adidas cipőt, szakadt farmert, a másik fele meg azt amit te. nagyjából ez a helyzet. engem mondjuk nem zavar, hogy nem hihetetlen egyedi mindenki, én se vagyok az különösebben, de ettől függetlenül szerintem ez egy unalmas stílus.

2016. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
93%
Ez olyan semmilyen. Vagyis szedett vetett. Kinőtt nadrág, rosszzul össze választott cipő és táska.
2016. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

#21 igen.:)

#22 hogy lenne kinőtt?:D Jártál mostanság ruhaboltban? Mert akkor láthatod, hogy az chino nadrágok nagy része eddig ér, figyelmedbe ajánlok egy ruhakatalógust. Még hogy kinőtt..:D

2016. nov. 15. 19:49
 24/34 anonim ***** válasza:
81%
innen látszik h semmi egyediség nincs benned, mert még mindig ezen vergődsz, hogy pár ember meg mondta neked az igazat, hogy unalmas tömeglány vagy. így viselkedni a tömeg lányok szoktak. az öltözködésed tükrözi a semmilyen, unalmas belsődet, szóval ne is változtass rajta, kifejez téged. jaj igen, te csak a zarában vásárolsz a többi ruha boltba be sem teszed a lábad... hát gratulálok kb ugyanazok a dolgok találhatóak meg a zarában mint egy olcsóbb h&m-ben, bershkában vagy c&a-ban. én ha annyira zara cuccokban akarnék mászkálni bemennék szépen a kilós turiba...
2016. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
#24 itt max te vergődsz, te biztos nagyon egyedi vagy.:D Érdekes, a normális kritikát elfogadtam. Jaj a belsőm, 1 kérdés alapján te meg is tudod állapítani, ennyire nyíltan ne legyél irigy. Fáj, hogy te egy tömeggyártmány vagy és itt éled ki magad?:D Nem kéne, mert nem hat meg a kommented.
2016. nov. 15. 21:09
 26/34 A kérdező kommentje:
#24 ja, és nekem nem fáj semmi, mert megvan magamról a véleményem, amin úgyse fog változtatni néhány rosszéletű válaszoló.:D
2016. nov. 15. 21:11
 27/34 anonim ***** válasza:
93%
Ritkán ki lehet fogni egy-egy egyedi darabot a Zarában, de látod, neked sikerült pont úgy bevásárolnod onnan, hogy azt hittem C&A-ból, vagy Bershkából vannak a ruháid. Pont ezért vagy tömeg. Van, akinek megy az egyediség, van akinek nem. Neked nem. Ez van, fogadd el.
2016. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

#27 ket kep alapjan jol megallapitottad.:D Mindegy, nem fogadom el ezt a kijelentest, mert ugyis az en velemenyem a mervado, csak attol meg kivancsi voltam masok velemenyere is. Koztuk a tiedet is elfogadom, legyen, attol meg nem ertek vele egyet.

Amugy te mennyire vagy egyedi ha mar ilyen jol megmondod, hogy mit fogadjak el?:)

2016. nov. 15. 22:21
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te egyedinek tartod magad? Ez elég vicces. :D

Egyébként ha már így megkérdezted, két évben egyszer teszem be a lábamat plázás boltba, mégpedig akkor, amikor nadrágot veszek. Legyen elég annyi, hogy a ruháim a legkülönbözőbb helyekről vannak, az szüleim retro kincsei közül, vintage boltokból, a nagyanyám varrógépéből/keze alól, és nem valószínű, hogy szembe futna velem valaki az utcán, akinek ugyanolyanja van. Amúgy nem tartom magam semmilyennek, egyszerűen csak nem követem a divatot és ennyi.

2016. nov. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire leszarod masok velemenyet es nem viseled el a negativ kritikat minek tettel fol kerdest magadrol? Kicsit ellentmondasos Amugy pesten minden 2. lany ugyanigy oltozkodik, nem mondom hogy rossz, de egyedi az semmikeppen sem.
2016. nov. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!