Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az öltözködési stílusról? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez a stílust is "tömegnek" nevezik?



2016. nov. 14. 14:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Az első tucat, de csinos. A második olyan kis vidéki lányka hatását kelti.
2016. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Miért félsz ennyire attól, hogy nehogy tömeg legyél?

Ha úgy vesszük valahol mindenki egyedi és senki sem az.

Azt hordd, ami neked tetszik és ami a jóízlés keretein belül mozog. A többiekkel meg nem kell foglalkozni.


Láttam már ilyen stílusban öltöző lányokat. Nekem a tornacipő nagy szerelmem, úgyhogy nekem tetszik a szett. Habár ezek a női bőrhatású táskákkal nem tudok megbarátkozni. Illetve az óra sem annyira illik nekem hozzá.


A második szettben a nadrág tényleg rövidnek néz ki, de amúgy tetszik a színösszeállítás. Olyan kis üde tavaszias. :)

2016. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen tömeg. De miért zavar ez téged?
2016. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Igen, ezt is tömegnek nevezik. Ez volt a kérdés, nem? De. Miért tömeg? Azért, mert manapság kb. minden lány ugyanígy néz ki. Értem? Értem.

Gondolom kizárólag a plázába jársz. Bershka, H&M, Stradivarius, Pimkie, Tally izé, C&A, Pull&Bear, etc., és ezekhez hasonló boltokban vásárolsz. A többség ott vásárol. És még csodálkozol, hogy ugyanolyanok a ruháid, mint a többségnek?

2016. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Nem zavar ha valaki azt mondja hogy tomeg, ha ervekkel ala is tudja tamasztani. En ezt teljes mertekben elfogadom, csak inkabb meglep mert nekem a kornyezetemben eleg keves lany hord ilyen stilusu ruhakat, inkabb a szaggatott csofarmer, a meregzold/sotetzold kabat, az adidas superstar meg az ilyen kaliberu ruhak vannak eloterben. Tehat csak annyi, hogy ezekhez kepest joval kevesebb lany hord olyan ruhakat mint en, nem tudtam hogy mar ez is tomegnek minosul.


#14 az altalad felsorolt ruhaboltok kozul egyikben sem vasarolok. 1 ruhaboltbol van az osszes ruham.

2016. nov. 14. 18:31
 16/34 anonim ***** válasza:
70%
Bizonyára praktikusak ezek az idétlen bokavillantások így reggel a mínuszokban. Most már leszokhatnátok róla.
2016. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
#16 es ezt hol kerdeztem? Igen, biztos telen is igy jarok.:)) Csizma meg ilyenek nem leteznek, tudod. Lenyeg hogy tavaszi/oszi kep mindketto, de ha mar masba nem, akkor legalabb ebbe bele tudtal kotni. Gratu.
2016. nov. 14. 18:59
 18/34 anonim ***** válasza:
Tetszik! :) 15/L
2016. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, mi a neve a ruhaboltnak, ahol vásárolsz, ha ugyanolyan ruhák vannak benne.
2016. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

#18 koszi!:)

#19 csakhogy egyikhez sem hasonlit az altalad felsoroltak kozul. Azokban a ruhaboltokban szovetnadrag es elegansabb kabat se talalhato, vagy csak elvetve nagy ritkan..

2016. nov. 14. 20:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!