Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az öltözködési stílusról? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez a stílust is "tömegnek" nevezik?



2016. nov. 14. 14:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Ez is tucatlány stílus. A táska, meg ahogy tartod, főleg.
2016. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

#1 sejthettem volna, hogy nektek minden az.:)) Csak fura, hogy pont a taskat kellett kiszurni, amikor nem is az a lenyeg. Elfogadnam a velemenyed ha mondjuk a ruhara tertel volna ki, ami a lenyeg es adsz is hozza egy magyarazatot hogy akkor megis mi nem "tucat"?:D Erdekes, csofarmer tucat, szovetnadrag tucat, szoknya tucat.

Megkerdezhetem, hogy te mit hordasz?

2016. nov. 14. 15:03
 3/34 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. egyeltalán nem tömeg. Az 1. sem nevezném annak, mondjuk errefele ahol én élek az adidas superstar, szakadt farmer, bőrdzseki/katonazöld kabát a tömeg Kardashian fonással, mondjuk erről hála istennek kezdünk leszokni, és ha valakinek úgy van a haja az sem tömeg. Szóval szerintem attól ez nem tömeg hogy 30ból talán 5 ember hordja ezt a stílust
2016. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

sztem az a tornacipő nagyon rontja az összképet. Meg a nadrág nekem olyan hatást kelt, mintha kicsi lenne.


Egyébként jó

2016. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
0%
Nekem bejön (és csinos is vagy).
2016. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%
ne itt tobzódj már, attól mert magadra aggattál ilyen cuccokat még se egyedi se ízléses nem vagy. mitől lenne szerinted ez egyedi meséld már el? mert én semmi kreativitást nem látok benne, elcsépelt, unalmas, tömeg, nem mondom, hogy kifejezetten csúnya vagy ilyesmi, de még annyit sem érdemel, hogy kérdést írj ki róla
2016. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Az első képen a hosszított felső+ bazi nagy,fekete, karra akasztott táska tényleg nagyon tucatlány feeling-et kelt. Hozzá jön az egyenesre vasalt haj(ami amúgy jó), és hozzágondoltam a tucatsminket.


[link]

2016. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

#6 pont nem toled fogok engedelyt kerni, hogy mirol irjak ki kerdest. Te biztos nagyon egyedi vagy.:D Velemenyt normalisan is lehet formalni, elfogadom hogy neked nem tetszik, de szerinted megis mit kene felvennie egy lanynak? Manapsag mar minden "tomeg", oke hogy szerinted nem stilusos, szerintem az es nem is izlestelen.


#7 igy mar ertem. Koszi a valaszt neked is, amugy nem sminkelek.:)

2016. nov. 14. 15:52
 9/34 A kérdező kommentje:
#7 ja azt kifelejtettem, hogy az nem felso, hanem egy kabat csak ossze van gombolva, kicsit tenyleg felrevezeto.:D
2016. nov. 14. 15:53
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tetszetős. :)
2016. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!