Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a stílusom?

Milyen a stílusom?

Figyelt kérdés

Őszintén nem tudom eldönteni milyen is a stílusom! szeretem a rockot, de nem vagyok rocker stílusú.. van pár cuccom ami azt sugallja, hogy az lennék-de nem tartom magam annak!

néha depressziós vagyok-de nem vagyok emo!

Halsey,Melanie Martinez nagy kedvencem-tetszik, hogy Melanie kicsit elvont Halsey meg nőies...

a grunge stílust nagyon szeretem, ez áll hozzám a legközelebb-bár nincsenek ilyen cuccaim!

2000-ben születtem ezért a mesék nem maradhatnak ki az életemből! szeretnék egy konkrét stílust ami én vagyok! :D bele bonyolódtam...



2016. jún. 12. 21:21
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Szerintem manapság annyira túl van misztifikálva az egyediség meg az egyediségre való törekvés. Nem értem, miért akarod egyáltalán bekategorizálni magad. Viseld azt, ami tetszik, ha az történetesen oylan ruha, amit 20ezer másik lány hord a városban, akkor az. tök mindegy :D Nem kell lila haj meg avokádómintás szoknya csíkos zoknival, hogy legyél valaki :D
2016. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A külső szépség, mint velünk született kegy, igazából nem érték. Nem kellett érte tenned semmit, csak megvan. Ebben a világban viszont minden nap kemény harcot kell vívnunk, hogy lelkünk szép maradjon. Légy egyedi. A gondolataid révén. Az érték belülről fakad, ezt sokan mondták és így igaz, nem iphone képében villogunk vele.
2016. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oh ez teljesen igaz, köszi! :D csak olyan rossz, hogy sokan azt hiszik a rocktól keménynek hiszem magam, horror bohócos pólóban mászkálok másnap meg egy Kalandra fel!-es pólóban jelenek meg... frusztráltnak érzem magam, hogy azt hiszik rólam, hogy a rock csak "menőzés" számomra :/
2016. jún. 12. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyedien kombinálod több stílus darabjait.

Olyan ruhákat hordasz, amik neked tetszenek, nem pedig egy stílust húzol rá az öltözködésedre. Én ezt hívom normálisnak. :D

2016. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!