Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a tapasztalatod a turkálókkal?

Mi a tapasztalatod a turkálókkal?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy miért szereted/nem szereted.darabosat/kilósat szereted jobban?és mi volt az eddigi legjobb szerzeményed(árral együtt)???
2010. ápr. 6. 21:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Háda kilósai a legjobbak. Kilósban verhetetlenek a Hádák. Darabárasban viszont jó a Renoválás és a Cream is.
2010. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

a Lehel piacnál van egymással szemben a kilós és a vállfás.

Én ott a kilósban vettem misso szővetkabátot teljesen újjan rajta volt a cimke,39 euros kabát,3000 ft-ért vettem meg.Nike gatyák,H&M,Marks and Spencer cuccok.

Csak cipőt és fehérneműt veszek ujjonan,amugy csak turiból,mert időtőltésnek is jó,és egyedik a cuccok.

2010. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
darabosnak : www.jajcica.hu
2010. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
en soha nem talalom meg a megfelelo ruhat a turiban,egyaltalan nem jo ...
2010. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

22:06

Turiba nem úgy kell menni, hogy ma vennem kell sötétkék csőfarmert, pántos topot, kardigánt stb. Hanem elmész, ha valamire ráakadsz ami jó azt megveszed és kész.


Ha megtalálod azt amit keresel, az plusz öröm, de a turi nem erről szól.


Alapdarabokért irány a kedvenc butik, turiba "kincsekért" megy az ember :)

2010. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Általában mindig akkor akadok rá valami jó dologra, amikor csak benézek és eszem ágában sincs vásárolni.


Ha céllal megyek, nem biztos, hogy pont olyat találok, amilyet szeretnék, na de akkor nem is turiba mennék.


Azért persze elképzelésem mindig van, hogy kb. mit keresek.


Pl: tudom, hogy szövetgatyát, vagy szoknyát keresek, alkalmit-e vagy minden napos használatra. Színben szokott általában konkrét elképzelésem lenni, hogy most lilát, tojáshéj sárgát és narancsot keresek. DE van, hogy ilyenkor is találok pl: egy jó barna szoknyát, vagy fekete felsőt. S ha beleszeretek, nem fogom ott hagyni. (Kivéve, ha nincs nálam pénz, vagy épp nem lehet ruhára költeni :(


Nem lehet kiszámítani! Eleinte én sem szerettem turiba járni, főként a szag miatt, de aztán volt sikerélményem és azóta szinte csak oda. Persze ezt is úgy lenne érdemes, hogy minden héten legalább egyszer végignézi az ember a bejáratott turikat.

A mi környékünkön főként darabárasok vannak, azok között van elfogadható árú is, de inkább átlagban 1000 Ft felett kezdődnek az áraik.

Jó lenne, ha lenne kilós (egy van, de kontér dobozok fölött kell görnyedni, a ruhát nem tudod felpróbálni és tépkedik ki az emberek a kezedből a ruhát.) /Én azért tartom fontosnak, hogy fel tudjam próbálni, mert csak azt veszem meg, ami valóban jól áll és valóban szükséges. Csak azért, hogy egyel több gönc legyen a szekrényben, aztán itthon kiderül, hogy nem is áll jól, nem jó a mérete, vagy nem is tetszik, azért fölösleges.


Jó turkálást!

2010. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!