Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a tapasztalatod a turkálókkal?

Mi a tapasztalatod a turkálókkal?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy miért szereted/nem szereted.darabosat/kilósat szereted jobban?és mi volt az eddigi legjobb szerzeményed(árral együtt)???
2010. ápr. 6. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Imádok turiba járni, inkább vállfásba szoktam.


Azért szeretem, mert

egyedi, minőségi cuccok

olcsók

nem kell félnem, hogy mosás után összemennek, kinyúlnak, stb.


Gyerekruhában verhetetlenek az angol turi, soha egyik magyarországi gyerekruhaboltban (márkaboltokat is beleértve) nem lehet olyan szép, egyedi babaruhákat kapni, mint a turikban.


Esprit nadrágot vettem múlt héten 1200 ft-ért, címkés, vadi új.

Rengetegser fogtam már ki címkés új dolgokat, nagyon olcsón.

Ma pl. 3 nagy szatyor ruhát vettem 20 e Ft-ért, csupa next, gap, MNG

2010. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
jó, mert nem kell félni tőle, h az első mosástól kibolyhosodik :) Vannak persze gagyik is de ma már rengetek a minőségi. Én inkább a kilósat szeretem, a darabos madjnem oylan drága, mint egy Jeans Club vagy ilyesmi. 200ért vettem JanSport övtáskát(amúgy 7-8e lett volna), 1150ért Eastpak hátizsákot, 20 ftért öveket, pulcsik 3-400 ft, 200ért szoknya. Jó dolgok ezek :)
2010. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én odavagyok érte. az utóbbi egy évben a cuccaim 95%át ilyen helyekről vettem. A kedvencem 1500Ftért egy egy japános stílusú ruha(mármint rendes ruha amin egybevan a felsőrészmeg a szoknya) volt ami fekete alapszínű és valami hihetetlen színű kék virágok kígyóznak rajta meg ugyanilyen kék gyöngyök is vannak rá varrva.
2010. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
16 vagyok, szinte csak használt ruháim vannak, nagyon szeretek turiba járni :) nálunk nincsen sajnos kilós, csak darabos. a legjobb vételem egy bershka farmer 2200ért, a kedvenc nacim :)
2010. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan helyen lakom Pesten, hogy a Háda kilós és vállfás turija egymással szemben van:D

Általában a kilósban kezdek, és ha nem találtam semmit vagy csak egyet-kettőt, akkor átnézek a túloldalra. A vállfásban valóban szebbek vannak, de a kilósban is rá lehet bukkanni kincsekre:)

2010. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
hol is laksz pontosan te mázlista? :)
2010. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte csak azért mentem, mert olcsóbb volt, mostmár azért mert egyedi, jó minőségű, nem jön velem szembe az utcán és persze most nem futja többre ( de ha futná is turiba mennék).


Nálunk sajnos kevés a kilós ( s azok is olyan 2800 Ft/kg), a legtöbb darab áras, vállfás. Ezekkel csak annyi a probléma, hogy a márkás dolgokra rögtön ráírják az 1500 Ft-ot vagy többet.


De megéri ott vásárolni, már csak azért is, mert így biztos, hogy csak azt fogom megvenni, ami teljesen jó és tetszik, olyat nem , hogy majd belefogyok, vagy megveszem, mert muszáj.

2010. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
a kilósat szeretem,mert az olcsóbb,de a legjobb találatom egy darabosban volt,egy lakk fűző,vadi új,aminek a cimkéje alcatrass.com-os volt..később láttam hollandban,hogy amit megvettem 990ft ért 32 euróba kerül! :D
2010. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
én nekem mindkettő tetszik.. :D eddig amik a legjobbak és onnan vannak, 3 ropiért levis farmer, meg egy 2004es turnés metallicás póló :D
2010. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.leírnátok h bp.-n hol vannak a legjobb turkálók,amik pl. nektek beválltak?:)köszi előre is.:)
2010. ápr. 9. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!