Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem vagyok megelégedve a...

Nem vagyok megelégedve a turkálókkal! Miért ilyen nagy méretű az összes ruha?

Figyelt kérdés

Mintha tehenekre készültek volna...ekkorák lennének az angolok? Én egy 160 centis,50 kg-s kis nő vagyok,nem találok ott magamnak ruhákat! Mit tegyek? Milyen turi van ahol kis méret is van? ( Maggies-be meg Hádába voltam eddig)

Köszi!


2011. ápr. 27. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább rendelj Turániából. Ott legalább hazai cuccot kapsz, és több évig bírja. Tapasztalat...
2011. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez valami internetes bolt? még nem hallottam róla
2011. ápr. 27. 16:11
 3/10 anonim ***** válasza:
én is gondolkoztam már ezen, mert tényleg mindenhol hatalmas ruhák vannak. Én arra jutottam hogy azért mert mondjuk valaki fogyózott, és miután lefogyott odaadta a már felesleges nagy ruháit mert ugye neki már nem kellettek. Ha Budapesti vagy szerintem menj el a Bosnyák tér közelében lévő Hádába, ott nagyon sok ruha van, és nem csak nagy méretek, ráadásul kilós szóval jó olcsó is
2011. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Pl. női felsők.

[link]

2011. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, még a Sugárban lévő hádát is megnézheted, ott kifejezetten normális méretű ruhák vannak, nagyon szépek is, viszont turihoz képest drága, felsők 1200 körül, télen kabátok 7000 körül voltak.. De egy próbát megér mert ott is ki lehet fogni olcsóbbakat, és azok már jól átválogatott ruhák, szóval nagyrészt divatosak is
2011. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez a problémám, ezért nem is nagyon járok turiba, plusz még magas is vagyok és minden rövid, és ha ez még nem lenne elég alig vannak színek, minden szürke, meg barna amik tetszenének.
2011. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
rám is minden nagy volt :S:S:S:S
2011. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
csak az a rossz, hogy sajnálok ennyi időt vásárlásra pazarolni...mármint kb 5 ször annyi időbe telik mig turiból találok egy jó cuccot,mintha bemegyek vmelyik plázába és kiválasztom a méretemet abból ami tetszik és általában megvagyok a vásárlással pár óra alatt. Turiknál meg vagy 5 nap! :DDD
2011. máj. 1. 00:53
 9/10 A kérdező kommentje:
amúgy ennek az oldalnak a hatására kezdtem túrni,itt mindenki agyon dicsérte ezeket a boltokat...hát nem értem miért :D
2011. máj. 1. 00:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy a duci csajok panaszkodnak, hogy sehol nincs rájuk ruha. Múltkor bementem a kínaiba és képtelen voltam magamnak nadrágot találni, mert az összes farmer 40-es méretnél kezdődött. Előtte kellett volna egy egyszerű fekete szövetnadrág, temetésre mentem és nem volt nadrágom. Az én méretemben csak ilyen szaténos divatgatyák voltak az meg sztem temetésre nem való, a normális egyszerű szövetnadrágból meg 46-os volt a legkisebb:S Szóval én meg ezt nem értem, hogy duci csajoknak miért sír a szája mikor én az 50kg-mal nem találtam magamra ruhát mert kb 80 kg-s emberkékre terveztek a kínaiban.
2011. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!