Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van rossz tapasztalatod a...

Van rossz tapasztalatod a Deichmannal?

Figyelt kérdés

Nekem a csizmám 2 hónapig se bírta. A talpa kilyukadt, elvált az egész..

Most van onnan egy sportcipőm, ami 1 hetes és már jön szét...


2010. márc. 8. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem 2 csizmát ott a telén,de egyik sem bírta 1,5 hónapnál tovább,pedig 8000-9000ft-ba kerültek.Az egyiknek kilyukadt a sarka a másiknak meg lejött a talpa.Így február közepe óta kénytelen vagyok edzőcipőbe járni,pedig szívesebben hordanák még csizmát,mert nagyon szeretem őket.

Most vettem ott egy cipőt 1 hete,de már az orra kopott és kezd foszlani.

2010. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok még mindig:régebben vettem még ott egy edzőcipőt is,ami több mint egy évig bírta,és csak azért cseréltem le,mert már nagyon csúnya és kopott volt,de még nem szakadt szét.
2010. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vettem ott egy sportcipőt. Nem sokáig bírta:S Az eleje teljesen kivásott. Visszavittem és az árát levásárolhattam. De ugyanígy jártam az ott vásárolt drága csizmámmal. Nem csak az eleje jött szét, hanem a talpa is kilyukadt, és mondanom sem kell milyen tökéletesen beázott.
2010. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem valami jók a cipőik, de visszavásárolják, illetve az árát levásárolhatod náluk, vagy megjavítják garanciálisan.
2010. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

nekem is csak rossz tapasztalatom van vele. 2008 karácsonyára "hozott nekem a Jézuska" egy csizmát, és január közepén már vittem vissza, mert hátul a talpa lejött, illetve elöl is volt vele valami. aztán visszaváltották, kaptam egy utalványt. levásároltam egy tornacipőre meg egy edzőcipőre. hát a tornacipőm belül a sarok résznél már a nyáron kezdett szét jönni, a sport cipőm meg olyan, mintha sose vigyáztam volna rá. lekopott elöl a nózijánál, meg hátul a sarkánál, a jobb lábamnál meg kilyukadt a csukám. ennyit arról az áruházról. kínai cipőket árulnak csak drágábban, és a minősége is ugyanolyan sz#r.

19/L

2010. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Én is vettem ott többször cipőt, de soha többet. Alig hordtam őket, és elvált a talpuk, vagy egyszerűen elrepedt itt-ott. Pedig nem tűntek gagyinak, és az áruk sem volt kevés...:(
2010. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a VTY-s cipők szerintem jók...az egyiket még áprilisban vettem tavaly,és még semmi baja(csak hát kicsit koszos már :D )

de a csizmám meg a tornacipőm,amiket ott vettem,szétjötek 1-2 hónap után. :(

2010. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

VTY ( victory) a deichmanban lehet venni.

előző vtam.

2010. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Az,hogy eladják a szar kínai cipőket effektive drágán,én nem veszek ott semmit.
2010. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Minden 2. cipőjük sz@r ahogy van.

Nekem is levált az ott vásárolt csizmám talpa, a nyári cipőnek, meg begyűrődött az anyaga széria hibás volt. Szüleim is ugyanígy jártak. Felajánlották, hogy vásároljuk le, nem akartuk, mondták adnak ajándék utalványt helyette, mi nem hagytuk magunka, 5 perc után fogyasztó védelem szó elhagyta a szánkat és láss csodát rögtön megkaptuk a pénzt, szóval én innen üzenem, ne hagyjátok magatokat utalványra beszélni!!!

2010. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!