Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van rossz tapasztalatod a...

Van rossz tapasztalatod a Deichmannal?

Figyelt kérdés

Nekem a csizmám 2 hónapig se bírta. A talpa kilyukadt, elvált az egész..

Most van onnan egy sportcipőm, ami 1 hetes és már jön szét...


2010. márc. 8. 17:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hmm..nekem már 1,5 éve megvan a csizmám onnan,nincs baja :/
2010. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
vaszleg az van hogy minden második cipő sz@r mert nekem pl. két csizmám van, mindkettőt IMÁDOM, de az egyiknek kicsit kopott az orra, a másiknak visszont semmi, de semmi baja nincs. :)
2010. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs! De komolyan. Én valahogy mindig tönkreteszem a cipőimet (1 hónap alatt), de Deichman-os cipőm még egy sem ment tönkre (igaz, 2 van:D). Van egy csizmám, bár nem volt túlzottan sokat rajtam, de sulin kívül ha bárhova megyek/mentem azt húztam/húzom fel. Az egyetlen szépséghibája, mivel velúr átázik. Anno nyár elején vettem ott egy tornacipőt, 3000 ft volt (és tegyük hozzá, hogy a sazíne fogott meg:P), és komolyan mondom, jobban bírta, mint a márkás csizmám, pedig a csizma 2 hónap múlva elkezdett szétjönni, míg a tornacipő, amit szintén nem ritkán hordtam, még mindig megvan, csak annyi a baja, hogy kicsit koszos... :)
2010. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!