Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a rocker öltözködés csak a vékony lányokon áll jól?

Figyelt kérdés

nyilván a lányokon belül kérdem. eddig ha láttam egy vékony rocker lányt, mindegy mi volt rajta (széthort bandás poló, bő fekete gyatya), jól nézett ki. de egy ducibb rocker lány bármit felvehetett, lehetett akármennyire dögös, csajos, nem nézett jól ki. csak nekem rögeszmém ez?

inkább fiatalokra gondolok.



2015. aug. 11. 20:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem senkin sem néznek ki jól ezek a cuccok..
2015. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja, csak te.

Öltözzenek úgy, ahogy nekik tetszik. Amíg nem sértenek közszemérmet a ruhadarabjaik, addig öltözhetnek hippinek, gothnak, emonak, rockernek, rappernek, hipsternek, üzletasszonynak, akárminek, nem tud érdekelni.

3 ducibb rockerféle lányt ismerek, mindhárman csinosan és szépen fel tudnak öltözni stílusukhoz illő ruhákba. Persze ők tisztában vannak a méreteikkel és nem préselik bele magukat L-esként az S-es ruhákba.

2015. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem értem, most a vékony alatt a modellalkatút érted, meg az "early teen"-t (12-16 év között), akinek még természetesen csontos az alkata? Vagy a normál alkatúakat is? Én pl nem vagyok modellalkat, de eléggé karcsú, viszont rocker létemre nem veszek föl férfipólót, nem véletlenül találták fel a nőit. Mondjuk az is igaz, hogy már bőven nem vagyok tinédzser.

Amúgy meg szomorú, de igaz, hogy a nagyon kövér lányon semmi nem áll olyan jól, mint egy vékonyabbon. Az alkathoz illő öltözködés viszont sokat segíthet.

2015. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!