Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a rocker öltözködés csak a vékony lányokon áll jól?

Figyelt kérdés

nyilván a lányokon belül kérdem. eddig ha láttam egy vékony rocker lányt, mindegy mi volt rajta (széthort bandás poló, bő fekete gyatya), jól nézett ki. de egy ducibb rocker lány bármit felvehetett, lehetett akármennyire dögös, csajos, nem nézett jól ki. csak nekem rögeszmém ez?

inkább fiatalokra gondolok.



2015. aug. 11. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Öltözködés???


Tudod mi nem áll jól a lányokon (vagy bárkin)? A zsír.

2015. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nyilván, nyilván. de van akinek bejön. a ducibbak is tudnak szexik lenni (persze nem azoknak, akik a modell alkatúakat szeretik), de még én nem láttam egy jól kinéző rocker ducibb lányt sem.
2015. aug. 11. 20:59
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
Az első válaszolónak igaza van,aki ducibb azon mindenféle ruha rosszabbul áll,mint aki vékony,ez miért kérdés
2015. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

hát az, hogy egy divatosan öltözködő lány, akin van egy kis plusz, jobban néz ki, mint ugyanaz a lány, csak rockerbe.


mert nekem tetszenek a picit ducibb lányok, akik divatosan öltözködnek. de pl a rockerek közül akin már van egy nagyon kis plusz, azt már nagyon nem bírom

2015. aug. 11. 21:09
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Talán mert a bő póló csak a vékony csajoknak áll jól. Amúgy passz.
2015. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a bő pólóval arra céloztam, hogy nekik ez is jól áll.
2015. aug. 11. 21:24
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
2 rocker csajt ismerek aki duci és szép is, de nem bandás pólókba járnak, hanem szoknyákba, fűzőbe, nőies rocker cuccokba. a bandás pólós fiús cuccos rocker csajok vékonyan sem épp szépek.
2015. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak, arra nem gondolsz, hogy sokan maguk kedvteléséből öltöznek, nem azért, hogy másoknak tetszenek?
2015. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Te jó ég... hogy merészelnek úgy öltözni, hogy az neked nem tetszik? Komolyan mondom, manapság az emberek... mintha leszarnák, hogy mást mit gondol róluk... mégis hogy merészelik? Hogy merészel olyan ember élni ezen a világon, aki számodra szexuálisan nem vonzó???
2015. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Miért,neked mettőll meddig számít vékonynak/ducinak valaki? Valahogy engem mindig zavar az ilyen kérdéseknél, hogy nem tudom, most a kérdező melyik kategóriájába tartozom...
2015. aug. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!