Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek igaza van?

Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Ma az egyik ismerősöm akivel 2 éve nem találkoztam nagyon megbántott.Azért fontos nekem a véleménye mert egykor legjobb barátok voltunk.Nagyon leszólta az öltözködésem és csúnyának gondol.Goth vagyok.Így néztem ki ma:

Fekete haj simán kiengedve,szempillaspirál és szemhéjtus,fekete ujjatlan póló aminek csipke van a válli részén,egy térdig érő fekete szoknya és acélbetétes bakancs.Igen nyáron is bakancsban járok.Erre ha lehet mellőzzétek a megjegyzéseket.Eddig nagyon önbizalom hiányos voltam de ahogy rátaláltam erre a stílusra újra lett önbizalmam.De a mai incidens nagyon rosszul esett.Nem nagyon érdekel mások véleménye de az övé igen

16 l vagyok

köszi a segítséget! :)



2015. aug. 4. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Igaza lehet, nem sok embernek jön be amúgy sem a Goth stílus. Igazából mindenki ugyanolyan, úgyhogy annak ellenére hogy nekem sem tetszik mégis jó mert legalább egyedi(bb) vagy.
2015. aug. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs igaza. Te úgy vagy gyönyörű, ahogy vagy, ha te így jól érzed magad a bőrödben, senkinek sincs joga téged leszólni. Ne törődj vele.


(Egy másik goth..)

2015. aug. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A goth pont egy olyan stílus, ahol nagyon kell tudni viselni a ruhàkat/kiegészítőket. (Számomra egy fekete felső-fekete szoknya még nem goth) Keveseknek áll igazán jól.
2015. aug. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Az unokahugom is így öltözködik, Ő is 16 éves, néha egészen szép is tud lenni, de számomra legtöbbször inkább vicces ez a boszorkány öltözet. De lehet, csak én vagyok már túl öreg ehhez. ;) 33/L
2015. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi szèpen a válaszokat!A vissza jelzések alapján nem viselem rosszul.De mindegy.Kinek a pap kinek a papné! :)

Köszi még egyszer!

2015. aug. 4. 12:25
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Én 31 vagyok és goth, mindig is az voltam, de visszanézve a tizenéves képeimet én is azt mondom gáz és ronda voltam, mások is annak tartottak, már értem miért. :] Tiniként az ember nincs még tisztában vele hogy néz ki, ez tény. De ha te most így érzed jól magad akkor ne törődj másokkal. Nem nekik kell megfelelned.

Én most is gothként öltözök, de nőiesen, szépen, nem feketét feketével és főleg nem bakanccsal nyáron... ettől már a hideg is kiráz. Na meg annyi szép goth nyári cipő, szandál van... De tizenévesen én is bakancsot hordtam. Ez van. Ahogy azzal is tisztában lettem azóta hogy a festett fekete nem állt jól a fehér bőrömhöz. De mit tudtam én ezt még tizenévesen. Lehet hogy rajtad is vannak olyan dolgok amik nem illenek hozzád, mert egy ember még attól nem lesz ronda mások szemében hogy goth vagy bármi más stílusa van.

2015. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Én is goth vagyok...igaz, még nagyon babybat korszakomat élem :)

Igen, sajnos sok ember van, akinek nem jön be a stílus..

A leírásod alapján nem rossz az öltözködésed :)

17l

2015. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
nekem nem szimpatikusak a goth emberek, nem tudok semmit a dologrol, izgatni se nagyon izgat, de ahogy tudnak nezni azzal a halalon tuli fejjel, kb olyan erzesem tamad hogy ha hozzaszolok felrug a mc donald bakijaval. a bakancs meg a szoknya nem passzol, es csak gombas lesz a labad, veheted a canestent. ki lehet csinosabban is fejezni hogy utalod az embereket
2015. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha így érzed jól magad öltözködj így.
2015. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!